Špunti na cestě
Režie:
Jiří ChlumskýKamera:
Asen ŠopovHudba:
Ondřej BrousekHrají:
David Novotný, Anna Polívková, Jiří Langmajer, Tatiana Dyková, Pavel Liška, Pavla Gajdošíková, Miroslav Donutil, Arnošt Goldflam, Dana Syslová, Filip Antonio, Antonín Holoubek, Viktor Antonio (více)Obsahy(1)
Rodina Veselých pronásleduje Báru, která utekla z domova za svým chlapcem. Jenže starý autobus má svoji hlavu a zdá se, že pojede jen tam, kam chce. Milovník Kuba pozoruje s Terezou hvězdy, ale pozná jenom Velký vůz. I tak dostane první pusu, ale neví, že ho špehuje otec jeho milé, táborový vedoucí Medvídek. (Česká televize)
Hrají
David Novotný
Československo
Nejlepší seriály:
Okresní přebor (2010) (seriál)
Kukačky (2021) (seriál)
Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)
Anna Polívková
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Ochránce (2021) (seriál)
Až po uši (2014) (seriál)
Jiří Langmajer
Československo
Nejlepší seriály:
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)
Tatiana Dyková
Československo
Nejlepší seriály:
Kancelář Blaník (2014) (seriál)
Okresní přebor (2010) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Pavel Liška
Československo
Nejlepší seriály:
Kancelář Blaník (2014) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (seriál)
Pavla Gajdošíková
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Sedm schodů k moci (2023) (seriál)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (seriál)
Miroslav Donutil
Československo
Nejlepší seriály:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Labyrint (2015) (seriál)
České století (2013) (seriál)
Arnošt Goldflam
Československo
Nejlepší seriály:
Kancelář Blaník (2014) (seriál)
Večery Analogonu (2002) (seriál)
Tisícročná včela (1983) (seriál)
Dana Syslová
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Filip Antonio
Česko
Nejlepší seriály:
Labyrint (2015) (seriál)
Sex O'Clock (2023) (seriál)
Vyprávěj (2009) (seriál)
Antonín Holoubek
Nejlepší seriály:
Špunti na cestě (2022) (seriál)
Modrý kód (2017) (seriál)
Viktor Antonio
Česko
Nejlepší seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
Freud (2020) (seriál)
Povídání o mamince a tatínkovi (2016) (seriál)
Veronika Divišová
Česko
Nejlepší seriály:
Volha (2023) (seriál)
Čapkovy kapsy (2011) (seriál)
Jak si nepodělat život (2019) (seriál)
Ella Dvořáková
Česko
Nejlepší seriály:
Špunti na cestě (2022) (seriál)
Jolana Jirotková
Nejlepší seriály:
Rapl (2016) (seriál)
Jitřní záře (2022) (seriál)
Špunti na cestě (2022) (seriál)
Jana Kvantiková
Slovensko
Nejlepší seriály:
Tatér z Osvětimi (2024) (seriál)
Červené pásky (2020) (seriál)
Marie Terezie (2017) (seriál)
Tomáš Dastlík
Československo
Nejlepší seriály:
Pustina (2016) (seriál)
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Lajna (2017) (seriál)
Amelie Pokorná
Česko
Nejlepší seriály:
Nevinné lži (2013) (seriál)
Jak si nepodělat život (2019) (seriál)
Táta v nesnázích (2023) (seriál)
Petr Uhlík
Česko
Nejlepší seriály:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)
Pět let (2022) (seriál)
Oktopus (2023) (seriál)
Tereza Volánková
Československo
Nejlepší seriály:
Dobré ráno, Brno! (2023) (seriál)
Polda (2016) (seriál)
Škoda lásky (2013) (seriál)