Hlavní podezřelý: Případ Madeleine McCannové

• Dánsko Hovedmistænkt: Madeleine McCann-sagen (více)
Dánsko, 2021, 3x43 min

Německá policie tvrdí, že dosáhla zásadního průlomu v případu Madeleine McCannové. Dva investigativní novináři zkoumají pozadí tohoto nového podezřelého. (TV ID Xtra)

Warhorr

Je dobře, že dokument nejde nějak moc do hloubky a nerozebírá se tu vše v detailech ( pokud si chce někdo udělat detailní přehled, doporučuji dokument od Netflixu ). Jen rychlý přehled zmizení Madeleine onu kritickou noc, jinak se vše zaměřuje na hlavního podezřelého Christiana B. Bohužel, jen nepřímé důkazy. Nikdo nedokáže přijít s něčím rezolutním, pouhé teorie a spekulace. Žalobce nic pořádně neřekne, obhájce nic pořádně neřekne, na jednu stranu to chápu, ale nedozvíme se tu prostě vůbec nic. Podezřelý se onen moment pohyboval v blízkosti Ocean Clubu a má pestrou kriminální minulost, to jsou hlavní dva důvody, proč je momentálně nepřítel č.1. Osobně si myslím, že tento případ se nikdy nevyřeší a ani si nemyslím, že Christian B. opravdovým pachatelem, byť prase to je asi pořádný. Je ale pravda, že bych byl docela zvědav, pokud by se pořádně prohledal jeden z jeho pozemků kam doteď vyšetřovatelé ještě nezašli. A co ta studna ? ()