Agent FBI Jake Malloy (Sylvester Stallone) se stane svědkem brutálního zločinu, který ho psychicky srazí až na dno. Z Malloye se stává alkoholik. Aby se zotavil, nastoupí léčbu na rehabilitační klinice pro policisty. Místo, které mu má být útočištěm, se ale brzy promění v děsivé vězení. Když sněhová bouře odřízne kliniku od okolního světa, zemře tu za podivných okolností několik pacientů. Je zřejmé, že uvnitř je vrah a že se teď kdokoli může stát příští obětí. (Magic Box)

Spock

V celkovém hodnocení nic moc snímek, ve kterém mě tentokrát překvapil Stalloneho herecký výkon. Jako duševně nevyrovnaný agent zvládl svoji roli uspokojivě a navíc byl všem v léčebném komplexu oporou. Sněhová vánice, maniak který programově vraždí ostatní pacienty a k tomu vlastní psychické starosti by většinu lidí udělaly zřejmě nepoužitelnými, ale on to zvládl. Navíc i „elegantně“ zlikvidoval hlavního záporáka, vrtalo mi hlavou jak mohl zvednout 80 kilového chlapa jako nic nad hlavu. Pokud před sebou máte dlouhý večer a chystáte se sledovat nějaké filmy, tak vám tento film doporučuji jako předkrm, je rychle stravitelný, nezkazí vám chuť k dalšímu „jídlu“ a nabudí vás na hlavní chod. ()

blackJag

Standardní kriminální thriller, který díky trapnému záporákovi a děravému scénáři není tak dobrý, jak by mohl být, přesto pár kladů z klobouku vytáhne (vděčné lokace, slibné obsazení). 50% ()

Ravi

Film je dost předvídatelný, ale má atmosféru a celkem zdravé herecké výkony, což je pro thriller důležité. Takže určitě nečekejte zázraky, ale zklamání také ne. 60% = 3/5 ()

ghatos

Béčko, ale tak co. Celé to prostředí a vše okolo má malinko nablblé kouzlo :) . Nepodařený kousek své doby vhodný do TV ve správnou hodinu. 40%. ()

manonfire

Film má jasně lepší první polovinu a Sly hraje naprosto přesvědčivě svůj part duševně umučeného. Mohlo se to rozjet jako slušná odplata, ale ve druhé půlce se film zvrhne v tradiční vyvražďovačku s tradičními klišé jako já půjdu a tam a vy tudy a když budem každý sám, tak nás rychlejš povraždí. Je to škoda, ale scénárista si často zjednodušil práci a film tak zapadá do průměru. Dvakrát škoda, pokud uvážíme poměrně velmi silné herecké osazenstvo a fakt, že i když je film z období Slyových slabších let, tak on sám zůstával i u slabších kousků tím, co je drželo nad vodou. 60% ()

ssfan

Začátek filmu vypadal slibně - něco ve stylu Glimmer Mana, pak ale přichází nuda a nic než nuda, kdy jedno nesouvisí s druhým a divným střihem se všechno dost pomíchá. ()

jefff

Strašně zabitá atmosféra. Zajímavý námět i prostředí, ze kterého mohlo mrazit. Stačilo jen trošku a divák mohl sedět u obrazovky přikovaný a s otevřenou hubou. Místo toho režisér natočil nudnou změt scén s plochými postavami a nezajímavým finálem. ()

sedm.1

Představte si,jak špatně to musí být obsazený film,když v tom Sly předvádí oproti ostatním o několik tříd lepší herecký výkon.Jinak z počátku velmi slibně rozjetý thriller,který se ovšem hned po pár minutách dostane do nejpovařenějších vod,co znám.Autoři navíc nedokázali ani minimálně využít prostředí,do kterého film zasadili,neboť už jen z toho mohli vytřískat náramně temnou atmosféru,ovšem neudělali pro to vůbec nic a tak jsem shlédl jen nepovedenou kriminálku,se špatnými herci,nulovou atmosférou a špatným dějem,ikdyž si myslím,že původní námět špatný být nemusel.Škoda.Ale Sly zde skutečně špatný nebyl. ()

Danoboss

Slušná porcia zábavy v mierne nadpriemernom trilleri. Nevadilo mi nič, až na Roberta Patricka, ktorý celý film hral supertvrďáka a zrazu na konci sa z ničoho nič bezdôvodne posral strachom - to nedávalo zmysel. Inak sympatické. ()

ranp

Nikdo neví, kdy může skončit na d-toxu :-) Slušný film, který nenadchne, ale ani vyloženě neurazí. Tři hvězdičky jako vyšité. ()

herr_carter

tenhle film jsem nějak zapomněl kdysi hodnotit a nedávno jsem jej celkem se zaujetím sledoval v televizi, slušná oddychovka se Slyem z netradičního, nutno dodat dost depresívního zimního prostředí......................................................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

NICOX

První půl hodina vypadá slibně. Jenže od tý doby, co Malloy přijede do léčebny se z toho stává něco na způsob teen vyvražďovačky akorát se starochama. 50 % ()

divak84

Sly je borec..kdekdo by po takových paskvilech skončil s plnou držkou pilulek na ICU, ale on ne...on se mihne v takových hovnech jako je tohle, aby pak točil Expendables, apod. ()

KoRner

Na 3* to nie je, ale nebolo to ani take hrozné. Chyba je iba v tom, že oni tam pobehujú ako splašené ovce bez nejakej pointy a vrah tam proste JE a nič ďalej nerozoberá. ()

iXtr3m3

Fajn trilerík s fajn obsadením. Taký komornejší Sly. Mne sa páčilo. Béčko jak vyšité, ktoré podporila taká "dusnejšia" atmosféra a slušný kasting. ()

klukluka

Hrozná hovadina. Ale takových předtím v devadesátkách vzniklo… A do kin je běžně pouštěli… Miliarda mínus. Jauvajs! ()

Ratherfly

Nad kvalitami snímku se absolutně nemá cenu rozepisovat - film drží v béčkových vodách mizerný scénář, nicméně méně náročného diváka asi neurazí. Každopádně to, co mi u tohohle snímku vadilo víc -pro leckoho jistě paradoxně- byl Stalloneho herecký výkon. Většinou mi totiž Sylvestrovo hraní nevadí a někdy dokonce mile překvapí. Ale tady je to fakt bída, kterou nezachrání ani ty jeho "psí voči" . ()