Agent FBI Jake Malloy (Sylvester Stallone) se stane svědkem brutálního zločinu, který ho psychicky srazí až na dno. Z Malloye se stává alkoholik. Aby se zotavil, nastoupí léčbu na rehabilitační klinice pro policisty. Místo, které mu má být útočištěm, se ale brzy promění v děsivé vězení. Když sněhová bouře odřízne kliniku od okolního světa, zemře tu za podivných okolností několik pacientů. Je zřejmé, že uvnitř je vrah a že se teď kdokoli může stát příští obětí. (Magic Box)

harvy

tak to bol ozaj des a tak som sa vcelku tesil na tento film oto bolo sklamanie vacsie. Ked uz aj ja som prisiel hned na zaciatku kto je vrah (az sa mi to zdalo tak jednoduche ,ze som si povedal ,ze v tom bude musiet byt nejaky hacik a cuduj sa nebol) tak to je uz co povedat :D . Atmosfera nulova, filmove postavy deto a hudbu ani radsej zmienovat nebudem ;) No Sylvester by mal asi nasledovat svojho kamarada Arnieho a ist asi do politiky tam by mu to slo asi lepsie :) ()

Slam7

Filmy se Slyem doslova žeru, tenhle film nebyl špatnej, ale s odstupem času pozoruju, že ve mě D-Tox nic moc nezanechal, zkrátka viděl jsem ho jednou a dál se k němu nechci vracet.... ()

Domas88

Mně se to líbí.. Trošku se bojíte (sice nic nového se neobjeví) jenže se nenudíte.. Pokud chcete se bát a aby vám rychle film utekl, tak prosím :) ()

Lukinek.cz

Docela drsný thriller s docela hustou atmosférou.... Moc se mi líbilo , že jsem vůbec něvěděl kdo je vrah . Mohl to být každý sté léčebny ....Ale ten konec mě zklamal, protože byl odhalený vrah velice brzo. Já osobně bych to ještě malinko natáhl. Ale celkově mám dobrý pocit . 60% ()

johnsnow

Sly toto si dosral. 11.3. 2021 Nuž po druhom pozretí musím uznať, že to má málinko do seba ale na viac ako 2* to nie je. ()

martins

V Americe propadák, přesto film rozhodně není tak špatný, slušné herecké obsazení, kterému dominuje Sly, psychopatický vrah, který zabíjí své oběti, tím, že zazvoní na dveře a oběť vykoukne kukátkem, kterým následně projde vrtačka, tak dopadne i Malloyova žena, ten se pak jde léčit na kliniku, kde se léčí podobným způsobem několik jeho kolegů, bohužel je mezi nimi i vrah, který chce dokončit, to co začal...Ten hlavní záporák mi přišel dlouho dobu jako Kiefer Sutherland.... ()

Stanmi

Akční borci 80. a 90. let to po roce 2000 neměli vůbec jednoduché, většina z nich skončila na videu, někdo to zkusil s politikou, no a Sly, který se stejně jako Rocky nikdy nevzdává, to začal zkoušet s krapet jinými žánry a tak vznikl D-Tox. Sly si zahrál elitního vyšetřovatele Jakea Malloye, který dopadne sériového vraha policistů, ten však stačí zabít jeho přítelkyni. Jake se sesype začne pít a pokusí se o sebevraždu. Jeho šéf ho tedy pošle do specializované kliniky pro policisty, která stojí osamoceně v divočině. Jake nastoupí na kliniku, ale brzy začne na klinice docházet k dalším vraždám... D-Tox je snímek hned několika žánrů, nejdříve tu máme regulérní policejní krimi, pak psychologické drama a nakonec takřka survival horor. Žánrově je tak snímek celkem proměnlivý, ale místy mu nechybí patřičně mrazivá atmosféra a obsazení není vůbec špatné (namátkou Kris Kristofferson, Tom Berenger, Robert Patrick nebo Polly Walker) a umí zahrát. Krapet horší je to se scénářem, ve kterém se najde pár chyb, ale dá se je přehlédnout. D-Tox je tak filmem, který umí v rámci svých možností zabavit, ale člověk pochopitelně najde lepší (ale i horší) kousky. ()

walkingdead

Film, který asi trochu neví, do jakého žánru by nejradši patřil. A asi jeden z nejhorších Slyových filmů. Období přelomu milénia hercům ze škatulky akčních dinosaurů úplně nepřálo a zdálo se, že jejich kariéry pomalu směřují ke dnu. Naštěstí nejen Sly s Arniem dokázali tenhle trend o pár let později zvrátit. D-Tox začíná jako slušný thriller, pokračuje jako průměrné drama a kvalita postupně klesá. Takže jo, je to jeden z nejhorších filmů Stalloneho, ale fakt je, že 99 % jeho žánrových kolegů by si mohlo gratulovat, kdyby něco podobného mohli mezi svoje nejslabší filmy řadit oni. Slabší 3 hvězdy nebo lepší 2, takže o mém hodnocení rozhodl hod mincí. ()

david.babick

další Sylvinův slabší film..chvilkama to byl fakt chaoz, že jsem ani nevěděl co se děje..ale celkem fajn vyvražďovačka a temná "atmoška' taky ujde...slabší tři* bavilo mě to o trošku víc než přechvalovaný Cliffhanger ()

Šak

Trošku zmatek v postavách, ale jinak dobrý. Nemužu si pomoct, film mě atmosférou a prostředím trochu připomíná Věc od Carpentera a to se mi na něm asi nejvíc líbilo. Myslím, že Gillespie režijí zachraňuje co se dá, škoda toho zmatenýho scénáře..... ()

da_silva

ha, a zas tak spatny to nebylo. cekal sem total shit a docela sem se bavil. jasny je to trochu zmatecny, a taky kdyby ten film vysel v roce 99 kdy byl natocen (co se delo ty 3 roky?) tak by dopad lip pac to este stallone nebyl tak odepsanej... akorat Roberta Patricka bych vyuzil o trochu vic, to je borec ()

veverysiak

Zostať tak pri prvej polovici, tak by to nedopadlo tak rozpačito a chaoticky, direktor so strihačom zrejme pred definitívnym editovaním asi značne zaparili a znivočili tak účinkujúcim o pár bodov renomé a divákom možno obstojný zážitok, predsa len vyžívať sa na vyvražďovačke dákej skupinky - na to máme iné, krvavejšie kúsky, takže 55%. ()

Nerajohn

Docela slabota. Na konci jsem se ztrácel, kdo je kdo. Hank, Gilbert, Jack.....Mnoho postav, kde není věnováno dost prostoru tomu, aby divák poznal, kdo je kdo. ()

Paserak

Průměr...těžký průměr. Některé nelogičnosti jsem si zvykl vypouštět, ale všehcny...ehm, to nejde. C oto celé bylo za džuznu schovanou v závěji? Mňo...ještě, že to bylo tak krátký. ()

Delmondo

Sly se po tom co mu brutální zabiják zavraždil holku jede léčit do hor, bohužel pro něj se tam přijel "léčit" i dotyčný vrah. Místy jsem si vzpomněl na Carpenterovu Věc která se taky odehrávala na malém prostoru a všude kolem byl sníh, ovšem atmosféry se nám zde jaksi moc nedostávalo. Víceméně rutinní záležitost, ale s podivem že v tom hraje právě Stallone, od toho bych čekal že si spíš půjde trochu víc zaakčnit, nebo zaboxovat než aby zkoušel svý charakterní herectví o kterém dost lidí tvrdí že mu moc nejde, v tomhle filmu byl rozhodně nejpřesvědčivější. ()

F2003F

Prvých 20 minút celkom ok, no potom začne to Stalloneho vtipné snaživé pobehovanie od miesta k miestu, všetko začne strácať význam a beznádejne pominú aj načrtnuté súvislosti až sa nakoniec stane z toho jedna veľká čmáranica. ()