Agent FBI Jake Malloy (Sylvester Stallone) se stane svědkem brutálního zločinu, který ho psychicky srazí až na dno. Z Malloye se stává alkoholik. Aby se zotavil, nastoupí léčbu na rehabilitační klinice pro policisty. Místo, které mu má být útočištěm, se ale brzy promění v děsivé vězení. Když sněhová bouře odřízne kliniku od okolního světa, zemře tu za podivných okolností několik pacientů. Je zřejmé, že uvnitř je vrah a že se teď kdokoli může stát příští obětí. (Magic Box)

joeybarbaro2

Sylvester se opravdu snažil, a proto dávám 2 hvězdičky navíc. scénář není moc originální, ale třeba takový Kris Kristoferson docela potěší. Do té doby než jde Sly do léčebny, tak byl film docela solidní béčko a říkal jsem si, proč to nebylo ksakru v kině, ale pak přišla druhá část a už to šlo skopce ( kromě Sylvestera, ten hrál dobře). Viděl 2x. Scénář 50 %. Režie 50 %. Sylvester Stallone role 70 %. Celkem 45-55 %. P.S. Výlet do hororu se nevydařil. Mise selhala ()

Jino

Lepší průměr - to rozhodně. V upadající Stalloneové kariéře je to jeden z jeho lepších snímků. A dokonce je i napínavý. ()

cariada

Slušný thiller až s hororovou atmosférou. Sylvester přesně tak jak ho máme rádi či naopak? Střih mě přišel v pohodě do poslední chvíle jsem neměl tušení kdo že je ten vrah. A tak to mám být. Do toho ona noční sněhová bouře a léčebna ve vojenském bunkru dodává dobrou kombinaci. ()

peto12

Celkom zaujímavý napínavý príbeh so Stallone, kde si tu zahral aj herec Robert Patrick. Príbeh je dobre natočený. ()

Rodriguez

Vynikající thriller, který jsem nějakým záhadným způsobem vypustil z filmografie Stalloneho. Možná dobře, po nějaké době asi dozrál a já si ho vychutnal, těžko říct. Každopádně si herecká plejáda zaslouží nemalé uznání za vznik tohoto díla. Ano, uznávám jsou tam jisté malé mouchy, ale to se dá překousnout. 95% ()

starbrejkr

Jedná se o slušný thriller, který se stal takovým propadákem nejspíš proto, že ho Stallone točil vůbec ve svém nejhorším období, kdy plodil strašné boty. D-Tox si bere dost ze Sedmi a podobných thrillerů, moc vlastního nepřináší. Přesto najdeme dost chvil, kdy nás drží ve výborném napětí. Nejvíc mě bavila střední část od nástupu do blázince až po odhalení vraha...to přišlo možná trošku brzo a ne úplně citlivě, dalo se s tím pracovat ještě o dost líp. Jinak první část filmu je dokonalou odvykací kůrou pro všechny, kdo rádi pozorují prostor za dveřmi pomocí dveřních kukátek:-)) ()

Amroth666

Ale jo, mě se to líbilo. Srovnatelná role Stalloneho s filmem Denní světlo, oba filmy docela podobné, pokud nemluvím o příběhu, ale o zápletce nebo o atmosféře a dramatu. Tohle bylo rychlé, dobré, pro náročnějšího diváka ale už od začátku sice jasné, ale stejně mě film dokázal příjemně překvapit. Bylo to docela příjemné pokoukání, zejména při společnosti Polly Walker a Diny Meyer. Tento film si myslím měl ještě na větší mety. Příběh to mělo na první pohled složitý, ale ve výsledku opravdu jednoduchý. Jde o to, jak koukáte na filmy, potom si tu svini umí najít každý. ____ Uvědom si, že máš život pořád před sebou. ____ ()

Phos4rus

Celkem slusna vyvrazdovacka. To co me u techto filmu opravdu dostava je veta: Rozdelime se a prohledame komplex kazdy sam, budeme tak urcite lepsi obet pro vraha. Tyhle filmy trpi demetni vetou a pokazde je to shodi. Prece je normalne jasne, ze skupina ma vetsi sanci nez jednotlivec. Proto, az se budete na tenhle film divat, privrete nad timto oko a budete mile prekvapeni po dlouhe dobe, dobrym Stallonem. ()

Wormboy

Sly ako manzelkinou smrtou frustrovany policajt nie je zly. Cely film zo zaciatku vyzera ovela horsie, akym nakoniec je. Je to proste beckovy thriller a ten kto sa k tomu tak stavia, nepopali sa. V ziadnom pripade vsak nejde o sajrajt na ake sme zvyknuti od „inych“ akcnych hrdinov rokov davno minulych. 2,5/5* ()

Fallen_One

Nechápu, proč ten film hodnotím až když ho vidím napotřetí. Ale alespoň se osvědčilo to, co se většinou nestává - baví mě pokaždé když ho vidím. A dost! Má napětí, jistý druh mystéria, ujde-to-herce a vůbec... ()

PROCESOR

Hodně našlápnutej začátek a i dál to není úplně blbý. Betonová pevnost odříznutá od světa ve sněhové bouři, kde jeden z nich není polda, ale vrah a hra na kočku a myš může začít. Máme dobrej námět, tak co je špatně? Za mě to zpracování a likvidace alkoholiků, je někdy dost úsměvná.... ()

Ruuzha

Mě tenhle film vůbec nebavil, příběh absolutně bez nápadu a herecky taky slabé, chvílema sem film i trochu nechápal, rozhodně nedoporučuji.. ()

otík

Jeden z posledních filmů Sylvestra Stalloneho brouzdá na hraně hororu, thrilleru a akčního filmu. Hlavní hrdina je agentem FBI, který společně s kolegy pátrá po vrahovi policajtů. Ani se nenadějeme a už je ve hře sám Stallone, když si vrah pohraje s jeho přítelem policistou a následně s jeho přítelkyni. Po „úspěšné“ akci, kdy si vrah nejprve se Stallonem hrál a pak se sám zabil, nachází hlavní hrdina útěchu v alkoholu. Jsme svědky Slyových pohledů do prázdna, nalévání a nasávání a také pokusu o sebevraždu. Jenže Sly přežije a dostává se do léčebny pro policisty, která je kdesi na severu ve věčně zamrzlých končinách a připomíná protiletadlový kryt. Po pár náznacích úspěšného léčení však začnou umírat další policisté a noční můra v podobě vraha se vrací. Pak už je jen otázkou, kdo a proč si zasedl na Stallona a který z nich dobojuje bitvu až do konce na straně živých. Film není vůbec tak strašný, jak by se zdálo. Vystupují tu ve výborně typově obsazených rolích známí herci (výtečný Robert Patrick, standartní Kris Kristofferson, zajímavý Tom Berenger), atmosféra strachu je dobře budována a i občasná akce zrovna moc úsměvů nevyloudí z tváře. Prostě jde o velmi dobrý film na závěr Stallonova filmového působení. A za to mu my, fanoušci, děkujeme. ()

tom88

Podpriemerný thriller s upadajúcim Stallonem pred úspešným comebackom. Dejovo nezaujímavý film, zápletka tradičná a tuctová. Akcia chabá, zopár prestreliek nič nezachraňuje, rafinovanosť slabá, filmu sa nedarí vyzdvihnúť ničím vyššie. Stále sa topí pod priemerom vďaka nude, dialógom a režisérskemu antitalentu. Preplácaný 55 miliónový thriller, ktorý vlastne ani nemal šancu uspieť a fiasku sa ani nedivím. 45% ()

SeanLSD

Ajaj, prižmúrme oči, nie zatvorme ich radšej úplne, pred hlúpym a nudným vrcholením i primitívnym záverom tohoto diela a tešme sa, že Sly dopracoval aj vo svojich slabých rokoch k úctyhodnej hereckej snahe v parádne krutom a atmosféricky i emocionálne brutálne rozbehnutom depresívnom thrilleri. Lebo čo tu ho zo začiatku postihne, je dostatočným trestom za všetkých tých nezdolných hrdinov rozosievajúcich obvykle skazu kam vkročia. Niektoré scény sú nezabudnuteľné, na niektoré som sa snažil zabudnúť už pri záverečných titulkoch... ()