Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(2) / Epizody(18)

Obsahy(1)

Reptiliáni existují a přistání na Měsíci bylo jeden velký podvod. Pro nespolečenskou, ale geniální vědkyni a její partu podivínů jsou konspirační teorie denní chleba. (Netflix)

Videa (2)

Trailer

Recenze (40)

luka4615 

všechny recenze uživatele

Skvěle střižený komediální seriál, který celou svou premisu zakládá na všeobecně známých i neznámých konspiračních teoriích. Pokud tedy hledáte nekonvenční a šílenou animovanou zábavu pro dospělé publikum, Inside Job je rozhodně tou správnou volbou jak strávit volné odpoledne. Skvělá práce! PS: Nejlepší postavou je jednoznačně servítky si neberoucí mimozemšťan Magic Myc! (Netflix) ()

Lucasion 

všechny recenze uživatele

Yes! Konečně další seriál u kterého si mohu chrochtat blahem. Další seriál, který mi sedne jako prd*l na hrnec. Chvála Netflixu! Vizuál Ricka a Mortyho (2013) a příběh laděný jako Futurama (1999). Není to tak sprosté a nechutné jako Rick s Mortym, což není ani výtka ani chvála. Nijak mi to nevadí, ani neuráží. Druhá postava Bretta je skoro stejná jako Phillip J. Fry z Futuramy. Prosťáček k pohledání. Inside Job mi v mnohém Futuramu a Ricka připomíná. Našel jsem tu skvělý humor, odkazy na popkulturu a hlavně i zajímavou dějovou linku. Jen tleskám, protože takhle jsem se dlouho nebavil. Vždy jsem vděčný za jakoukoli novou IP namísto pokračování, ač milovaných, zaběhlých sérií. Tohle je prostě pecka! Nejlepší seriálový objev roku! Konspirační teorie dostanou na frak! (90 %) ()

Reklama

Predator77 

všechny recenze uživatele

1 Série: 10 Procent, 2 Série: 25 Procent, Tenhle seriál bych popsal jako takový chabí pokus o napodobení ricka a mortyho ale tam kde rick a morty bodovaly svým neotřelým humorem a kreativitou tak tady ten seriál od netflixu bohužel selhává na plné čáře z mého pohledu a je to škoda přitom celkem dobrý potenciál to mělo ale co se dá dělat navíc tomu moc nepřidává ani to že netflix tenhle seriál zrušil po druhé sérii což my vůbec nevadí jelikož na tenhle  nepovedený kousek moc rád brzo zapomenu. ()

grogodil 

všechny recenze uživatele

Ten vibe Ricka a Mortyho je v podaktorých epizódach citeľný, no za mňa takýchto scifi adult animákov nie je nikdy dosť, takže každá vydarená konkurencia vítaná. Inside Job sa zatiaľ drží pri zemi, že si nepotrebujete robiť poznámky a kresliť schému, aby ste vôbec pochopili smršť nejakých metascenáristických vývrtiek, ktoré do toho ešte kopia jeden running joke len pre zasvätených za druhým a sú občas už ďaleko za nejakým kritickým bodom únosnosti... Áno, na teba pomrkávam, Dan Harmon. Toto je priamočiarejšia zábava, jednoduchší humor, kopa popkultúrnych odkazov a od druhej sezóny pritlačili na väčší dôraz na postavy a ich vývoj a zároveň to má nejakú ústrednú linku, ktorá sa priebežne stále odvija na pozadí, takže to stále niekam smeruje. Okrem toho to má zábavné a dostatočne nosné konšpiračné lore, z ktoreho môžu čerpať niekoľko ďalších sezón. A po vyrovnanej výbornej druhej sezóne bez jedinej slabej epizódy určite budem u toho aj nabudúce. ()

Nin 

všechny recenze uživatele

Seriál s pěkným námětem o tom, co kdyby všechny konspirační teorie byly pravdivé... Teda kromě té, že je Země placatá. To už je natolik přitažený za hlavu, že si z toho pěkně dělají v jednom dílu srandu. Inside Job je pohodový seriál, který není pro děti, ale zároveň se nesnaží nijak šokovat, chce prostě jen pobavit. A to se mu daří. Má barvité rozličné postavy, které nejsou nic extra (hloubkou charakteru, vzezřením jsou to často šílenosti), ale jsou v pohodě. Osobně mám nejradši Bretta, který celý svůj život vždy dělal ty správné věci, je atraktivní a sympatický, ale zároveň je trochu natvrdlý a povrchní. Zde to ale není žádný záporák, jak by mohl být, protože je plný optimismu a má srdce na pravém místě. Což je v kontrastu s drtivou většinou postav, kteří jsou většinou mentálně narušení sobci s různými úchylkami. Příběhy jsou fajn a nenudí, a to i přesto že mají délku kolem 30 minut, ne dvaceti. Poctivý animák pro dospělé. (7/10) ()

Galerie (40)

Zajímavosti (2)

  • Seriál byl v lednu 2023 zrušen kvůli nízké sledovanosti. (P_Neubauer)
  • Na začátku každé epizody, po úvodním titulku, se obraz digitálně rozpadne a při tom na krátký zlomek vteřiny ukáže po každé jiný konspirační obrázek, který s epizodou více či méně souvisí. (kriplozoik)

Související novinky

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Přichází den, kdy se každoročně obracíme na nejoblíbenější uživatele, aby se nám svěřili se svými topkami 3 filmů (a případně 3 seriálů) uplynulého roku. Od loňska je navíc doplňují i vybraní… (více)

Reklama

Reklama