Hospoda

Česko, (1996–1997), 22 h 45 min (Minutáž: 24–29 min)

Režie:

Jaroslav Dudek

Scénář:

Jiří Drejnar

Kamera:

Alois Nožička

Petr Nárožný, Ladislav Potměšil, Bronislav Poloczek, Jiří Menzel, Jan Kanyza, Jiří Krytinář, Pavel Vondruška, Václav Knop, Věra Tichánková, Lubomír Lipský st., Josef Dvořák, Zuzana Bydžovská (více)

Do hospůdky tři schůdky, z hospody tři schody. Oblíbený sitcom z prostředí malé pražské hospůdky a o neobyčejně veselých příhodách denních štamgastů. (TV Nova)

Petrozkoz odpad!

Včera jsem nedopotřením viděl opět po letech díl tohoto seriálového exkrementu, ještě teď se mi chce zvracet a skutečně mě to vyhecovalo ohodnotit tento hnůj. To, co z těch hereckých prostitutů lezlo, to mi teda ježilo chlupy na zádech. Hnus a bída. Příště tu televizi radši rozšlapu na padrť. ()

walkingdead

Ze začátku velmi dobré (s mírnými výkyvy), v pozdějších dílech postupně slabší. Celkově ale asi nejlepší "sitcom" z dílny Novy. Obsazení se povedlo. Je dost neobvyklé, aby se v hospodě u jednoho stolu scházeli lidé z tak různých sociálních vrstev (topič, kamelot, lékař, právník...). Ale výsledný mix znamenal, že člověk nemusel litovat půlhodiny strávené u TV. Doplnění (25.7.2020): Tak jsem si zase po několika letech dal všech 52 dílů a musím konstatovat, že tenhle seriál stárne. Hodně stárne. Původně jsem tu měl 4 hvězdy, pak 3, teď bych se přikláněl k 2. Ale zase by to asi nebylo fér ve srovnání Hospody vůči jiným dílům českých komerčních stanic, takže tam aspoň ty 3 nechám, protože některé epizody byly dost povedené, bohužel jich je tedy menšina a jsou spíš v úvodu, pak už to byla hlavně setrvačnost a pořád dokola to samé. ()

bobin

Pokud máte rádi pivo ,tak tento seriál Vám rozhodně nabudí chuť . Jednotlivé epizody jsou vlastně prosté anekdoty , ale na televizní podvečer pivařsky vhodné . ()

dsaiko odpad!

Galerie herců v naprosto prázdném obsahu sitcomů o stroskotancích, jejichž jediným světem je celodení pobyt v hospodě ... ()

waltosin

Můj oblíbený serial o štamgastech, o dvou krásných servírkách, o panu výčepní kterého mám ze všech nejradši, a panu domácím kterej je pěkne vyčůranej a proto je tu pan Potměšil aby mu dal do huby. :D ()

Petr59

Celkem dobrý a humorný seriál, s výbornými českými herci. U některých dílů jsem prostě už nemohl, smál jsem se k pláči (a to nepřeháním). Některé díly mě třeba nebavily skoro vůbec, ale celkově je Hospoda jeden z mých nejoblíbenějších českých seriálů. ()

MASH_4077

Znáte ty hospodský kecy?? Tak tohle je hoooooodně podobný. Já se ani nedivím, že lidi v hospodě nasávaj. Takový kecy, to je na Chocholouška. Občas se vyskytne epizodka, co stojí za něco. Proto dvě hvězdy. ()

x_ander

Nemůžu jinak než střelit plnou palbu. Hospoda je skvělý, chytrý (ačkoliv ne na první pohled) a naprosto pohodový seriál. A na dlouhou dobu (vlastně až do příchodu Okresního přeboru) jediný kvalitní, který nova vyprodukovala. Skvěle trefené obsazení, guest stars a chytlavá Uhlířova písnička jen podrtrhují povedené dílko. Objektivně to asi na 5* není, ale při zdějším hodnocení je dávám. ()

Skytavka

Asi jsem tady zase spadla úplně z višně! Na ty sr...ky, co točí naše televize, je tohle těžký nadprůměr! Možná, sem tam,.... byla nějaká ta scénička, co jsem u ní koulela očima navrch, ale z Hospody vždycky čišela taková pohoda(:D) a záruka inteligentního a při tom docela jednoduchého humoru! Mě to baví! 4. ()

Mikakel

Veškeří herci v Hospodě hrají krásně, je s nimi sranda a ukázka typické "knajpy". Bohužel se mi zdá s přibývajícími díly že je to skoro to samé a humor už je stejný. Ale jinak pecka seriál, a nejlepší štamgast samozřejmě Láďa Potměšil:))) Za mne 3,5 hvězdy. ()

Wyorax

Jonáš: "Víte jak vypadáte s tím doutníkem? Jako digestoř!!" Babula: "A už toho mám dost! Tak pooojď! Že jsem frajer, dám ti vybrat, chceš to pod pravý nebo pod levý..." Jeden z nejlepších českých seriálů, série určitě stojí za to...určitě lepší než dnešní pošukové Suchánek s Genzerem ()

Beda

Seriál mého dětství. Za ten pocit nostalgie, co mě přepadne, kdykoliv to vidím, prostě nemůžu jít níž. Celkově lepší průměr, ale v měřítku televizní tvorby TV Nova přesto něco naprosto mimořádného - koukatelný a zábavný seriál, u kterého nemá člověk potřebu podstoupit okamžitou lobotomii, aby jej snesl, jako tomu je u všech těch Ordinací, Ulicí a dalších nováckých skvostů současnosti. ()

Hruskovice

Nejlepší český sitcom vůbec 5/5 :) Dal bych 4 hvězdy ale někdo tu musí kompenzovat ty lidi co se netrefili na lepší hodnocení než 3 :) ()

tonton78

ve světle toho co dokáže televize Nova vyprodukovat, zvedám hodnocení...Ulice, Ordinace, Dochtoři z Prvopočátků a jiné klenoty mě rozbily šedý zákal a já prozřel ()

Zemřel Ladislav Potměšil

07.09.2020

Věra Tichánková 1920 - 2014

Věra Tichánková 1920 - 2014

09.01.2014

Bronislav Poloczek (1939 - 2012)

Bronislav Poloczek (1939 - 2012)

16.03.2012