Epizody(10)
-
Kufer Liliany (E01)
-
Szklana kula Róży (E02)
-
Serwantka generałowej (E03)
-
Kanapa doktora Reutta (E04)
-
Rondel kuchmistrza Sokołka (E05)
-
Nocnik panny Agaty Turskiej (E06)
-
Niczyj portret (E07)
-
Steinway ordynata (E08)
-
Sejf 1-go Pułku Szwoleżerów (E09)
-
Szafa brygadiera Abramka (E10)
Hrají
Krzysztof Banaszyk
Polsko
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Klan (1997) (seriál)
Artur Janusiak
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
1670 (2023) (seriál)
Wataha (2014) (seriál)
Małgorzata Kożuchowska
Polsko
Nejlepší seriály:
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Olaf Lubaszenko
Polsko
Nejlepší seriály:
Dekalog (1989) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)
Kinga Preis
Polsko
Nejlepší seriály:
Kruk (2018) (seriál)
Pakt (2015) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Andrzej Mastalerz
Polsko
Nejlepší seriály:
Znaky (2018) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Łukasz Nowicki
Polsko
Nejlepší seriály:
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Otevři oči (2021) (seriál)
Anna Radwan
Polsko
Nejlepší seriály:
Pakt (2015) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Edyta Jungowska
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Klan (1997) (seriál)
Andrzej Strzelecki
Polsko
Nejlepší seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Klan (1997) (seriál)
Józef Fryźlewicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Waldemar Obłoza
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Anna Karenina (2000) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Tomasz Marzecki
Nejlepší seriály:
X-Men (1992) (seriál)
Tomasz Preniasz-Struś
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Tadeusz Hanusek
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Dlouhá bílá stopa (1982) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Jacek Lenartowicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Vládci kouzel (1995) (seriál)
Karolina Muszalak
Polsko
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Robert Żołędziewski
Polsko
Nejlepší seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Stanisław Banasiuk
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Treadstone (2019) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)