Stará legenda o Johannovi Faustovi ožívá ve chvíli, kdy je propuštěn z temnot a po několika stoletích strávených v pekelném vyhnanství rozpoutá noc hrůzy, na kterou Praha dlouho nezapomene. Obětí a mrtvol přibývá. Johann si za pomocí upírů, zombíků a mutantů pokouší podmanit celé město. Zastavit se ho pokusí až jeho bývalá milá Markéta, která ho před staletími do temnot zahnala. Do příběhu zasáhne nečekaně i další člen rodiny Faustů, o kterém si všichni mysleli, že je dávno mrtvý… (Bontonfilm)

Johnny.ARN

Neviem sa k tomu nikde dopátrať, ale verím a dúfam, že toto je amatérske dielo nejakých študákov, ktoré sa neberie vážne. Však, prosím povedzte, že je to tak! Lebo ak nie a tá lacinnosť nie je hraná, tak sme niekde urobili chybu. Boli tam ale moje obľúbené pornoherečky a aj cecky, takže obligato 1 z 5 ()

bourec odpad!

Na podobnej bizár jsem asi až moc suchar. Nejlepší je Dolanskej, protože jeho postava je tak ohromně afektovaná, že mě až lezl na nervy. A ty dvě český pornoherečky, to byla zřejmě třešnička.  Že bych mohl tvrdit, že je to amatérsky blbý, to vlastně nemůžu. Ale až tak mě to nebavilo, že jsem posledních dvacet minut už klimbal. Pro obranu Krumpáče jsem obrovským nepřítelem podobnejch snímků i za hranicema Česka. 0%. ()

corpsy

Trúfalý pokus o český horor, kde sa to melie z prava do ľava, nikto z tvorcov nerieši nejakú dramaturgiu, či naratívnosť. Dáme tam všetko možné, bez vysvetlenia ako psíček a mačička a spečieme tortu jak hrom. Krvavú, rádoby nechutnú a hlavne detinsky primitívnu. Uznávam, že sa tu niekto snažil natočiť niečo, čo sa v ČS veľmi nevyskytuje, ale dopadlo to nad očakávania strašne. ()

oveckaoa odpad!

Abych si to shrnul po Praze chodí chlápek co je Mefisto a předtím vlezl do taxikáře ten narazí na skupinu studentů a jejich učitelku co jdou na výlet do Faustova domu (co ani Faustův dům není jak jim řekne ta učitelka) donutí jednu studentku šáhnout na zeď ona se pořeže a všechno tam vybuchne (později řeknou, že vybuchl plyn)  a kromě ní to všechny zabije. Vyleze z tama nějak Faust (díky té krvi) olízne tu mrtvou učitelku a ona ožije a hledá tu co přežila. Tu učitelku si vezme domů její přítel co mu není divné, že se chová jinak a je jiná a ona pak zabije sousedčiny mimino a manžela a ho bodne do nohy on si pak zavolá kámoše a jde ty mrtvoly spálit  . Faust narazí na dvě šlapky jde s něma do bordelu nakazí je tak, že jsou z nich upírky (jak to udělal nevíme) ty nakazí skoro všechny  v tom bordelu (až na dje) oni pak ožijou a  chodí po Praze a vysávají další lidi. Po Faustovi jde nějaká babka co zde vysaje nějakou zlodějku a omládne ta hledá i tu studentku co je její dcera ta vysaje nějak  náhodnou babku , ale omládnout nedokáže. Tak, že Faust si chodí po Praze a hledá tu studentku a občas někoho jen tak zabijou tu dříve  najde ta matka povypráví jí to, že je její a jeho  dcera  a jde taky za ním. Na konci se střetne Faust s tou babkou ta mu zabije pár kumpánů pak se objeví ta dcera zabije taky pár kumpánů Faust zabije tu babku a ta dcera Fausta zabije ho . Pak se objeví Mefisto najde toho chlápka s tou co zavraždila to mimino a vezme je do taxíka co s něma chtěl dělat nevíme.  Amatérský trash po všech stránkách  kásting se asi dělal mezi šlapkama a prostituty a tak to taky vypadá. 5 procent za to zabité mimino a scénu v tom bordelu ()

mira007

Český horor, který se nebere moc vážně, koneckonců moc jiného mu nezbývá, protože za tak málo peněz, slabém scénáři a feelingu amatérského filmu by cokoliv jinéhého vypadalo víc než trapně. Můžu ocenit odvahu tvůrců jít do tohoto nečeského žánru a dal bych i víc hvězd, ale nedám za tu reklamu na pražský bordel. ()

Comic-Con Prague už o víkendu!

Comic-Con Prague už o víkendu!

11.04.2023

Už od pátku do neděle hostí pražské O2 universum svátek nadšenců do filmů, seriálů, komiksů nebo her s primárně sci-fi, fantasy či hororovou tematikou. Comic-Con Prague, vyhlášený český festival… (více)