Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Víte jak poznáte opravdovou blondýnu? Když se ji podíváte pod sukni. Na Zemi, nejlidnatějším ostrově vesmíru, chce každý něco. Joe chce opravdovou roli, Mary chce mít opravdového muže, Sahara chce prožít opravdový život. A Bob? Ten chce opravdovou blondýnu. Komedie o mužích a jejich posedlostech, o ženách a jejich zpovědích a o sexu a jeho půvabech. (Butterfly E.G. s r.o.)

(více)

Recenze (31)

Olík 

všechny recenze uživatele

Tohle není zlatá mládež Hollywoodu, tohle jsou ti, kteří tvoří okraj showbusinesu a trpělivě čekají na svou šanci: Dva herci, dobří přátelé, jeden úspěšný, jeden o poznání méně, krásná blond modelka, která vlastně není ani trochu blond, její maskérka neustále obtěžována muži, odbavená dvojnice Madonny a spousta dalších svérázných postaviček. Inteligentní satira nezávislého režiséra Toma Dicilla se spoustou známých tváří. ()

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Snímek jsem viděla poprvé už před lety, ale zanechal ve mně tak nesmazatelný dojem, že jsem si teprve v polovině druhého shlédnutí unuděně uvědomila, že tohle už znám. Je to krotká až bezzubá satira ze světa slavných a zejména těch, kteří se mezi slavné chtějí protlačit. Film neoplývá originalitou, ani vtipem, nemá silné scény, ani silné herecké výkony. Je to čiročirý průměr, který zanechá jen mlhavý dojem. ()

Reklama

Faye 

všechny recenze uživatele

Čekání na úspěch a mezitím čekáním se táhne ta dennodenní všednost, nejistota a nutnost placení účtů. A člověk pak už jenom počítá dny a sleduje jak ho to ubíjí ..... a každého to ubíjí jinak ...... blondýně „je nanic z povrchních žvástů“ protože je na „duchovní hodnoty“...... no jasně není to opravdová blondýna, ale bruneta ...... to dá rozum. A přírodní blondýna, tak ta zase.... traumatizuje jinak. Mary ta nedokáže přijmout skutečnost, že je přitažlivá pro všechny muže, kromě toho, kterého má doma. .... „S lidmi to je fakt beznadějný“ ()

CheGuevara 

všechny recenze uživatele

To, že tom DiCillo byl vždycky tím milým, ale zároveň kousavým ironikem, stále platí. Takového mám rád. Tentokrát své hrany však ztupil až příliš. Propletenec životních banalit je až příliš hřejivý a jemný (tak jako kdejaký prací prášek), že po zhlédnutí toho z filmu moc nezůstane. Zato ty jeho postavy jsou prostě k sežrání. ()

kosta73 

všechny recenze uživatele

I když se snažím zdržovat vulgarizmů, zde musím konstatovat, že ten kdo tomuto snímku přiřadil český titul byl naprostej debil! Jen kvůli názvu ( na VHS uveden pouze jako Zlato pojď na to... ) mě vůbec nenapadlo vzít tento film v půjčovně do ruky a dlouho mi proto unikal skvělý filmový zážitek. Stejně jako jsem již uvedl ve svém komentáři k filmu Bouchači a bouchačky ( tento český překlad je taky něco! ), i tento film na mě funguje, jako laskavé pohlazení po duši. ()

Galerie (29)

Zajímavosti (1)

  • Jméno postavy Bronsona Picketta Rubio znamená "blondýna" ve španělštině. (ČSFD)

Reklama

Reklama