Reacher je při návštěvě malého města Margrave v Georgii neprávem obviněn z vraždy. (Prime Video)

Dusty56

Dobrý poutavý pilot, díky kterému si určitě pustím další díl. Obsazení nevypadá špatně, Willa Fitzgerald je sympaťačka, Malcolm Goodwin je arogantní v takové míře, jak by jeho postava asi měla být a představitel hlavní postavy Alan Ritchson zahrál také více než obstojně. Teď už nezbývá než doufat, že i další díly udrží dobře nastavenou laťku. ()

OsahuKimina

7/10 Reacher začíná jako příjemná oldschool jízda. Od začátku jsem dostával pocit jako při sledování 90´ akčňáků s nesmrtelnou, vysekanou a nahláškovanou mlátičkou v hlavní roli, jak ve filmech s Arnoldem nebo Van Dammem. Dokonce vidím s nimi určitou podobu v neherectví a přehrávání, kde Alanu Ritchsonovi spousty věcí před kamerou nevěříte. Myslím si, že je to do určité míry záměr a mě se takový styl vlastně líbí.  Díky tomu fůra momentů, které by jinak nefungovali působí takzvaně "cool a badass" dojmem. Bojové scény zřejmě budou hrát prim, dávají najevo brutalitu a fatalitu každého úderu. A u hravých interakcí hlavní postavy s okolím jsem se bavil. Takže kdo má podobný ráz akční zábavy rád, určitě stojí dál pokračovat ve sledování! ()

w0rm_cz

Po prvním díle jsem dost nadšený. Oldschool seriál u kterého si připadám, jako když jsem před 30 lety koukal jako kluk na odpadlíka s Lorenzo Lamasem :-D Snad to vydrží! ()