Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Rodinný den na Brightcliffu znamená zprávy z domova – jenže ne pro všechny. Série podivných stop navede Ilonku k několika překvapivým odhalením. (Netflix)

Recenze (7)

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Příběh vyprávěný Kevinem, se mi nelíbil, takové klišé bych nečekal. Naštěstí epizodu zachrání samotný závěr s výtahem. Doufejme, že šlo o nejslabší moment serialu. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Polnočný príbeh prekvapivo nekončí a bude na pokračovanie. Nie je to síce nič originálne, ale poriadne to chytí, už len z toho dôvodu, že hlavnou postavou je samotný páchateľ. Najlepší je ale záver, ktorý nám ukazuje tajomnú miestnosť v podzemí  v už tak strašidelnom dome. Len nerozumiem tomu, že keď už raz Flanaghan filozofuje o nefunkčnosti zvukových ľakačiek, prečo ich tak vo veľkom využíva v momentoch, kde by vôbec byť nemuseli. ()

helraiser 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Děj nám pěkně nabírá na otáčkách a je to opravdu radost sledovat. Atmosféra nám houstne a místy je opravdu hodně dobrá a závěr, to už je paráda sama o sobě. Pátrání po tajemství je čím dál lepší a přináší výsledky. Vyprávěný příběh má slušný náboj, uvidíme jak bude pokračovat. No a máme tu první mrtvolku v baráku. Spokojenost. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama