Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Archivní záběry a vtipné skeče v komediální retrospektivě roku 2021, který nám přinesl velké trable a taky pár příjemných událostí. (Netflix)

Recenze (61)

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Letošní speciál za mě daleko vyrovnanější, než ten loňský. Méně tendenční, ale stále velmi vtipný. A hodně, hodně trefný. A i když jsou i tentokrát cílovkou především američané, je až překvapivé, jak jsou ty vzorce chování vypatlaných lidí všude naprosto totožné...  A ačkoli jsem se často smál (Diane Morgan i letos co věta, to perla), výsledný pocit z toho všeho je spíše vlastně dost depresivní. A přesně takový byl pro mě i svět roku 2021. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele

“Co jste si odnesli z roku 2021? Že z roku 2020 se nikdo nepoučil…” fenomenální věta na závěr. Za mě povedená satira, co prakticky shrnuje vše co hýbe planetou (a bude i dál). Edit: mimochodem mnohem trefnější a zábavnější než první pokus. Tam si občas pletli satiru s idiocií. ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Zatímco demokraté pyšně uplatňují právo na odhalení ramene, republikáni se odmítají nechat opíchat." Rok 2021 stál za prd. Někdo viděl světlo na konci jehly, jinej ho neviděl a všem hrabalo z opatření, který je měly chránit i proti jejich vůli. Nikdy bych nevěřil, že mi někdo zakáže vycházet po devátý večer z domu. Ale zpět k americkýmu pohledu na rok 2021, protože ten mě bavil. Konečně si někdo udělal genderově vyváženou srandu z paranoidního sčítače Trumpa, mladistvýho buřiče ducha Bidena i vládnoucích černochů ve viktoriánský Anglii a dokázal mi, že udávat je křesťanský. Taky jsem byl poučen o tom, že pravda a lež jsou jen protichůdný proudy dat. To je zajímavý. Ovšem za nejdůležitější považuju varování, aby se děti nedívaly na Hru o oliheň. Mohly by totiž začít mluvit korejsky s anglickými titulky a to fakt nikdo nechce. ()

zdepapepa odpad!

všechny recenze uživatele

Téměř to samé jako Death to 2020 . Aby taky ne, když pandemie stále panovala a tytéž společenské problémy taktéž. Opět to mělo silně americko-politické ražení, takže jakožto neameričan si přijdu malinko zanedbán. Opět si tam Netflix dělal reklamu sám na sebe (kdyby aspoň byla vtipná...). Opět chabé pokusy o vtip, i když realita je absurdní sama o sobě. Korunu tomu nasadila kombinace toho, že 1) většinu vtipů a myšlenek v tomto pořadu jsem už dávno viděl na internetu v podobě zpráv a memů (opakovaný vtip bohužel často vtipem již není) a 2) samotné Death to 2021 na chvíli změnilo kolej právě na "meme compilation", jichž jsou na internetu mračna. ()

campix 

všechny recenze uživatele

A pokračujeme. Po svižné taškařici Death to 2020 jsme se dočkali i pokračování ve formě roku 2021.Tvůrci se nemusí absolutně babrat scénářem, protože ty absurdní příběhy, které dnešní doba servíruje denodenně nepotřebují nic navíc. To prostě nevymyslíš. Vrací se také většina učinkujících a tak to navazuje poměrně krásně. Příjemná jednohubka k pobavení. Nic víc. Snad příští roky budou lepší a tvůrci tak nebudou mít tolik materiálu. To je ale asi bláhová myšlenka. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama