Kouč Sean Payton dostal v NFL stopku, a tak začne trénovat zoufalý žákovský tým, kde hraje i jeho syn. Třeba se ti dva konečně sblíží. (Netflix)

Snoove

Kdo má rád americký fotbal a komedie, tak mu těhle 95 minut docela uteče. Není to nic světoborného, ale dávám plus za dobrý překlad sportovních termínů... ()

janmatys

50%, a to ještě můžou být autoři rádi, protože ta scéna s "ústním vyměšováním" je známkou neskonalé blbosti a trapnosti. Dnes si bohužel spousta lidí plete trapnosti s vtipností, což je poslední dobou znát na komediálním úpadku, jakým byla třeba Vražda na jachtě, či jak se ta nestoudnost jmenovala. Zbytek filmu ujde, ale tohle výše popsané jej sráží o dvě příčky k zemi. ()

Langustavson

Zajímavé načasování filmu, který vyšel víceméně v období, kdy Sean Payton oznámil svůj konec v roli trenéra New Orleans Saints po dlouhých 16 letech. Přitom se na konci filmu vrací k týmu a slyší, že bez něj to nebylo ono... Coby fanouška Saints mě to docela zasáhlo. Příjemná komedie. ()

Marrakech86

Taková rychlokvaška a pokud to bylo opravdu podle skutečné události, tak to dost přehnali, chvilkami je to hodnocení odpad...ale jinak slušný příběh z prostředí NFL. ()