Kdo přežije - Cagayan

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2014

Účinkují:

Jeff Probst (moderátor), Jeremiah Wood, Woo Hwang

Svalovci versus chytráci versus krásky. Je tu další řada drsné soutěže. Tentokrát budou soutěžící rozděleni do tří kmenů: Apari, Luzon a Solana. Soutěžící se musí vypořádat nejen s drsnou přírodou, ale i s nedostatkem jídla a pití. Kdo přehraje, přelstí ostatní, zaslouží si titul poslední přeživší a získá tak jeden milion dolarů? Třicetdevět dní, osmnáct soutěžících a jeden přeživší. Toto je Survivor Cagayan. (reich)

Makadan

Komentář bude obsahovat spoilery! Tak tahle série mě naprosto chytla. Od podrazu Kass (kterou jsme od té chvíle vůbec neměla ráda, její póza: já to tady vedu byla k smíchu) jsem si říkala, že už je to nalajnované a jasné. A tak mě to štvalo, protože jsem trojce Spencer, Tash a Jeremiah opravdu fandila. Hlavně Spencerovi - používal mozek (snad jediný se do týmu Brawns opravdu hodil, ještě s Tashou) a zároveň vyhrával imunity, nevzdával to a věděl, kde jsou slabiny ostatních. Bohužel důležitou imunitu nevyhrál, ale i tak si myslím, že jeho hra byla skvělá. Ale spletla jsem se a následující díly byly naprosto skvělé - nikdo nikdy nevěděl, co se stane. Co se týče vítěze, objektivně řečeno byla výhra zasloužená - i když nemám ráda, když někdo přísahá na rodinu a podobně a nemyslí to tak, ale zároveň nechápu, že tomu ti soutěžící ještě věří. Každopádně mít možnost jako Woo si někoho vybrat do finále a vybrat si Tonyho, se kterým neměl absolutně šanci jen proto, že je to čestné? To se přeci v téhle soutěži nenosí - největší hloupost. A to nejlepší na závěr dle mého názoru řeč Spencera na závěrečné kmenové radě - naprosto objektivní a tredná (i když trochu působil jako obhájce Tonyho, ale spíše se podle mě postavil do role obhájce soutěže, protože sami víme, že v historii této soutěže je nejeden vítěz, který si to absolutně nezasloužil). ()

Vassa91

Spoilery Objektivně tak na tři*, ale když vidím tady to celkové hodnocení, tak ho chci trochu "znormálnit", třeba se nás takových najde víc. Zase taková hitparáda to totiž nebyla. Mám rád série, ve kterém jsou tři kmeny. Vždycky je to zajímavé, hlavně je jasné, že když hra vázne, tak první twist to rozjede. Podle mě to byla průměrná řada s pár skvělými hráči (Spencer, LJ - ano, ten mi připadal velmi dobrý a zasloužil by si ještě šanci, Sarah) a jedním z nejpřeceňovanějších vítězů. On to totiž Tony zas tak těžké neměl, protože to, co mu tady prošlo by mu v drtivé většině sezon rozhodně neprošlo. ()

Hidan

Tohle je nejlepší série Survivor, kterou jsem viděl.za dlouhou dobu. Začátek sice slabší, jako koneckonců často, ale ve finále neuvěřitelný: sympatičtí soutěžící, dobrá lokalita, nepředvídatelnost, od producentů dobře vymyšlená náplň série, dobře sestříhané video (když pominu nadržování vítězi, ale to jim asi nemůžu moct vyčítat, dělal dobrou show), pěkně udělaná poslední epizoda a vyvarování se předvádění levných emocí, napínavé až do konce. Mohu jen doporučit. ()