Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 3
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2000

Režie:

Don Roy King

Účinkují:

Série(47)

Recenze uživatele blesstheDezz k tomuto seriálu (40)

Nikaragua (2010) (S21)

oblíbenci: Jud (Fabio) / Marty ...... ..... neoblíbenci: NaOnka / Sash ()

Ostrov vykoupení (2011) (S22)

oblíbenci: The Specialist / Matt Elrod / Grant ..... .....neoblíbenci: Andrea / Natalie / Ashley ()

Jižní Pacifik (2011) (S23)

oblíbenci: Ozzy ..... ...neoblíbenci: Sophie / Coach / Edna ()

Jeden svět (2012) (S24)

oblíbenci: Jay / Troyzan / Chelsea ...... ......neoblíbenci: Alicia ()

Filipíny (2012) (S25)

oblíbenci: Malcolm / Denise / RC/ Penner / Carter ..... .....neoblíbenci: Abi-Maria / Lisa / Russell Swan ()

Caramoan (2013) (S26)

oblíbenci: Malcolm / Reynold / Erik Reichenbach / Cochran / The Specialist ...... ......neoblíbenci: Sherri / Dawn ()

Krev není voda (2013) (S27)

oblíbenci: Tyson / Laura Morett / John Cody..... ......neoblíbenci: Laura Boneham / Ciera Eastin ()

Cagayan (2014) (S28)

oblbíbenci: Tony / Woo / Spencer / Jeremiah / Jefra / LJ ..... ...... neoblíbenci: Chaos Kass / J´Tia ()

Worlds Apart (2015) (S30)

oblíbenci: Joe / Mike / Jenn / Rodney (za Toma Bradyho, imitaci Mikea a Brumbála :D) ..... ......neoblíbenci: Will / Dan / Vince ()

Cambodia – Second Chance (2015) (S31)

oblíbenci: Joe / Keith Nale / Savage / Terry Deitz / Spencer / Jeremy ..... ......neoblíbenci: Fishbach / Abi-Maria / Ciera Eastin ()

Kaôh Rōng (2016) (S32)

oblíbenci: Caleb / Michele ()

Game Changers (2017) (S34)

vzhledem k tomu, že velice rychle vypadli všichni mojí oblíbenci: *SPOILER* Tony, JT, Caleb, Malcolm a Ozzy, nebylo už prakticky komu fandit (krom Brada)... sérii vyčítám přehršel twistů, kdy nebyl čas ani pořádně vytvořit alianci, a když už se začalo něco rýsovat změnil se směr hry - FINAL 3 obrovské zklamání, vítězka sice sympatická, ale když už - přál jsem Bradovi... ()

Heroes vs. Healers vs. Hustlers (2017) (S35)

hodně slušný cast s řadou kvalitních soutěžících, jak po fyzické, tak především té herní stránce, což nebývá zvykem. Já jsem s vítězem hodně spokojený, trošku (víc) mi to připomnělo cestu Mike Hollowaye (season 30), ale pravdou je, že zásahy produkce už jsou do očí bíjící a jestli předchozí sezonu totálně pohřbily, tak téhle při nejmenším nepřidaly. ps: rád bych podotknul SPOILER: že Ben sice našel milion idolů, ale kdyby ostatní nebyli líné prdele, tak třeba našli něco taky, je ostatně zvykem, že poslední roky je těch možností získat idol více než dost - to já jen tak na obranu vítěze. oblíbenci: Ben, Devon (zhruba do 12. dílu), Ali (from Cali), Ashley, JP ....neoblíbenci: Chrissy, Alan ()

Ghost Island (2018) (S36)

Oblibenci: Donathan / Wendell / Michael / Chris / Stephanie ()

David vs. Goliath (2018) (S37)

Oblíbenci: Nick / Davie / Christian / Alec ...neoblíbenci: Angelina / Gabby / Natalie ()

Edge of Extinction (2019) (S38)

Já bych to v rámci střihu pojal asi trochu jinak, dá se říct, že hlavní téma sezóny nebylo ani v jednom dílu na pořadu dne - naštěstí casting nebyl až taková tragédie, byť boj o přežití byl pojat více než ledabyle. Ve výsledku celkem sympatický vítěz, i když otázka zní, jestli zaslouženě vzhledem k tomu, jak dlouho pobyl v hlavní části hry a naštěstí úplné dno Survivor dorazilo až o půl roku později ... oblibenci: Joe a Chris ()

Island of the Idols (2019) (S39)

Bohužel jedna z nejhorších a nejnudnějších sezón ever, stejná superlativa jdou i za vítězem ....oblíbenci: Elaine, Dean, Missy, Jamal, Kellee a nečekeně Boston Rob ....neoblíbenci: Noura, Tommy, Karishma ()

Winners at War (2020) (S40)

Cítím hluboké zadostiučinění, parádní sezóna (TOP5) a jsem nesmírně rád, že SPOILER vyhrál někdo, o kom už 6 let tvrdím, že je nejlepší vítěz a soutěžící, který kdy hrál....thank you Oblíbenci: Tony, Ben, Lacina, Nick, Tyson, Yul... neoblíbenci: Natalie, Kim, Sandra, Sophie, Adam (kterému jsem v jeho sezóně paradoxně fandil) ()