Sloužit Sáře

• USA Serving Sara (více)

Joe Tyler (Matthew Perry) má možná jedno z nejhorších zaměstnání na světě, ale neměnil by. Dokáže dodat legální dokumenty o čemkoliv komukoliv - od mafiánů po milionáře. Jde jen o to, kolik za ně kdo zaplatí. A Sara Moore (Elizabeth Hurley) je jeho další obětí. Její manžel, texaský rančer Gordon totiž pověřil Joea, aby mu obstaral rozvodové papíry a vyšoupl tak Saru ze svého života. Jenže žena se z počátečního šoku vzpamatuje a hodlá se vrátit - aby zachránila peníze, na něž má nárok, zasadila ránu Gordonovu egu a možná našla i skutečnou lásku. (oficiální text distributora)

kombajn

Hurley je fakt krásná baba, ale hraní by měla pilovat. nicméně o 100 procent lepsí jak ve smlouvě s dablem. Perry je typický ;) a celý film je taková v pohodě komedie u které se nenudíte. ()

Figu

Komedie na jeden večer, v našem případě na jedno odpoledne. Solidní obsazení, ale jinak jde o takovou tu pitomou blbůstku amerického komediálního světa. Přesně do ní zapadá Matthew Perry společně s Terry Crewsem. Ovšem Můj soused zabiják či reklami na Old spice jsou úsměvnějšími kousky než býti Sářiným sluhou. 55% ()

Jino

první hvězda je za Matthewa Perryho, druhá za to, že to bylo celkově i vtipné a třetí hvězda je za Bruce Campbella. ()

Amroth666

24.10. 2010 - Ale mně se to líbilo. ____ Dobrá komedie plná krásných žen ____ (krásných tváří, velkých prsou a zadečků), arogantních chlapů, plno scén, vtipů a i té romantiky. I stručný jednoduchý příběh mi dokáže zpříjemnit odpoledne a myslím, že i kdybych na to nekoukal v neděli při nedobrém počasí, rád bych se na to kouknul pokaždé jindy, takže tahle komedie mi splnila přání a splnila ho i sobě být lepší komedií než průměrnou. ()

Wormboy

Uplne klasicky a obycajny pribeh obohateny zasadenim postav do noveho prostredia a na pocudovanie to celkom funguje. Matthew Perry a Elizabeth Hurley su v pohode, hlasky a vedlajsie postavy tiez, takze az mile prekvapenie by som povedal:) ()

otík

Jednoduchá komedie o tom, jak doručit soudní obsílku a zároveň se zamilovat. Matthew Perry předvádí přesně to, na co jsme u něj zvyklí, Elizabeth Hurley je počertech krásná žena a Bruce Capmbell je super protihráč. Komediální jednohubka pro dlouhé večery. ()

Radiq

Konečně mi zas jednou Matthew Perry připadal vtipnej i jinde, než jen v Přátelích a ty jeho kecy, hlášky, nápady při vymejšlení obsílek mě fakt několikrát dobře dostaly. Jinak je to ale průměrná komedie, u které se nemusí moc přemejšlet a u které se najde asi jenom jeden nechutnej fórek. Chutná je naopak Elizabeth Hurley, která je pořád kočka. Nemužu doporučit, ale nemužu zavrhnout... ()

kocik1

Pokud si chcete s gustem zažehlit a nerozptylovat se u toho filmem či televizí, pak je tenhle snímek správná volba. Neurazí, nenadchne a pokud vám z něj půlka uteče, ani to nepoznáte. ()

eye candy

Sympaticka herecka sestava zachranuje saru od podrpumerne komedie. Neprivodi vam velke zachvaty smichu (nejste-li samovznicujici se vyjimka), na druhou stranu pokud zrovna nejste az po usi prejezeni lehkou romanticko-komedialni stravou, nejaka takovato na nic si nehrajici svacinka se do vas jeste vejde. Hurley a perry jako vzdy hrajou sve obvykle otrepane role, elizabeth je sikezni a sem tam i vfipna a matthew je sem tam i vtipny. Takze pokud zrovna nemate co delat, sara vas z kresla nevyzene ()

Doudis19

O rázu a kvalitách téhle slušně řečeno zbytečné komedie nejlépe vypovídá upřímné doznání Bruce Campbella, který při otázce proč natočil takovou sračku odpověděl:"Pro prachy!". A podle toho, to taky vypadá. ()

Mrkvič

Ještě to nekončí, ale dál už nemůžu. Začátek nebyl tak špatný a hlavně casting se nezdál být vůbec špatný. I Liz Hurleyovou bych zkousnul, ač je to jen přeceněná čuba. Film je dál ale už jen příšerně trapnej. Humor jak pro 5ti letá děcka. Eskapády jsou opravdu neksutečné. No a úplně nejhorší jsou ty dementní kecy, které se tu odehrávají. Takže necháme čubu čubou a pudeme radši pařit Civilizaci 5, ne? ()

karlik4801

Další romantická komedie do tuctu. Jako u mnohých komedií jsem nečekal žádné extra pobavení. Rovnou jsem věděl že na to nebudu chtít koukat znovu. Nic originálního a nic extra vtipného na co bych si furt vzpomínal a smál se. Pozitivum na Serving Sara je hodně, i u mě, oblíbený Matthew Perry. ()

viperDavid

Úžasná milá oddechovka s kouzelným Matthewem a překrásnou Elizabeth. Ty její kalhotky...no co 3* na víc to bohužel nemělo ()

asirtes

Ekvivalent subjektívnej slabosti pre krásne romantickú komediálnu absurditku. Tie romantické paradoxy na spôsob Allena po lobotómii bavia aj v hollyromcom prevedení so scenárom napísaným počas šoférovania trolejbusu napokon ešte zahraného Perrym v predsmrtnom kŕči. Zábavné. A k tomu Vincent Pastore a Cedric the Entertainer v životnej roli. Lepšie by to už nezahral ani klokan s koalou. Buď máš nadhľad, alebo radšej choď porýlovať starej záhradku. ()

Master19

Trochu na hraně vkusu, ale protože to funguje, tak jsem se tomu poddal a užil si lehce německou americkou komedii. Ta německost se ukazuje hlavně v důsledném představování i epizodních postav. Kladem je určitě hlavní dvojice, hlavně pokud máte slabost pro "Friends", protože Chandler tu září a zastiňuje i Elizabeth Hurley, což bylo docela složité. Pohodová nenáročná komedie. ()

zdenny

Začátek: „Můžu vás pustit, jestli jste na seznamu“ – „Ukažte mi ten seznam a já se na něm najdu“. A to bylo celé. Jinak pak už jen Sára v kovbojském a její neideální ochránce. Spíš pro děti na prázdniny anebo do autobusu cestou na dovolenou. ()

P1tr

Matthew Perry v další bokovce od Přátel, snažíci se zbavit Chandlera. Neúspěšně, ovšem i tak je to celkem zábava. Pak je tu ještě Elizabeth Hurley snažící se zba.....snažící se hrát konečně v něčem pořádném a průlomovém. Smůla děvče. ()