Epizody(16)
-
Pekelná jízda na dálnici A4 (S04E01)
-
Zajíc a ježek (S04E02)
-
Na útěku (S04E03)
-
Nepříjemné překvapení (S04E04)
-
Slepá láska (S04E05)
-
Tulipány z Amsterodamu (S04E06)
-
Maniak na dálnici (S04E07)
-
Janina (S04E08)
-
Tajemná moc (S04E09)
-
Chata u jezera (S04E10)
-
Nebezpečná hra (S04E11)
-
Ztracené vzpomínky (S04E12)
-
Černá růže (S04E13)
-
Mat (S04E14)
-
Schumannova velká šance (S04E15)
-
Krtek (S04E16)
Hrají
Hans-Jörg Assmann
Německá říše
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Pierre Besson
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Gryf (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Eva Pflug
Německá říše
Nejlepší seriály:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Simon Licht
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Toks Körner
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
Horst Kotterba
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Sophie Schütt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Emilie Richards (2009) (seriál)
Harald Leipnitz
Německá říše
Nejlepší seriály:
Pettson a Fiškus (2000) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Helmfried von Lüttichau
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Joana Schümer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Dan van Husen
Německá říše
Nejlepší seriály:
Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Regine Lutz
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Friedhelm Ptok
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Carina N. Wiese
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Günter Alt
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Heide Simon
Německo
Nejlepší seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tonio Arango
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Gryf (2023) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Maria Kowalsky
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Heinrich Giskes
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Andreas Patton
Západní Německo
Nejlepší seriály:
M - Vrah mezi námi (2019) (seriál)
Kafka (2024) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)