Epizody(16)
-
Pekelná jízda na dálnici A4 (S04E01)
-
Zajíc a ježek (S04E02)
-
Na útěku (S04E03)
-
Nepříjemné překvapení (S04E04)
-
Slepá láska (S04E05)
-
Tulipány z Amsterodamu (S04E06)
-
Maniak na dálnici (S04E07)
-
Janina (S04E08)
-
Tajemná moc (S04E09)
-
Chata u jezera (S04E10)
-
Nebezpečná hra (S04E11)
-
Ztracené vzpomínky (S04E12)
-
Černá růže (S04E13)
-
Mat (S04E14)
-
Schumannova velká šance (S04E15)
-
Krtek (S04E16)
Hrají
Michael Habeck
Německá říše
Nejlepší seriály:
Lexx (1997) (seriál)
Agent beze jména (1988) (seriál)
Silas (1981) (seriál)
Emilio De Marchi
Itálie
Nejlepší seriály:
Řím (2005) (seriál)
Pacovo mužstvo (2005) (seriál)
La freccia nera (2006) (seriál)
Susann Uplegger
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Láska u fjordu (2010) (seriál)
Edda Petri
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Henry Toma
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Rolf Kanies
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Lexx (1997) (seriál)
Tančírna na hlavní třídě '63 (2021) (seriál)
Gernot Schmidt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Siggi Kautz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Christoph Künzler
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Dynastie Straussů (1991) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Nils Brunkhorst
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Kriminalista (2006) (seriál)
Simon Werner
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Hans Lobitz
Německá říše
Nejlepší seriály:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (seriál) - a.z.
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Claudia Schmutzler
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
August Schmölzer
Rakousko
Nejlepší seriály:
Wolfgang A. Mozart (1991) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Christian Koerner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ach, ta Hela (2022) (seriál)
Gryf (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Susanne Hoss
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Jan Peter Heyne
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Doktor Martin (2004) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Stefan Weinert
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Astrid Ann Marie Pollmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Anneke Kim Sarnau
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Bez hranic (2013) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)