Epizody(15)
-
Konec světa (S14E01)
-
Panter (S14E02)
-
Operace Gemini (S14E03)
-
Ztracený syn (S14E04)
-
Bratrská láska (S14E05)
-
Staří přátelé (S14E06)
-
Kartel (S14E07)
-
Rýn v plamenech (S14E08)
-
Milovaný nepřítel (S14E09)
-
Kóma (S14E10)
-
Odměna za zabití Kim Krügerové (S14E11)
-
Kybernetická bouře (S14E12)
-
Zatmění (S14E13)
-
Beze stopy (S14E14)
-
Operace Tygr (S14E15)
Hrají
Karl Kranzkowski
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Jennifer Ulrich
Nejlepší seriály:
Kolonie Dignidad (2019) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Philipp Danne
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Dieter Matthes
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Vasilis Spiliopoulos
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Wilfried Hochholdinger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Constantin von Jascheroff
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Jochen Nickel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Temný les (2020) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Sinta Weisz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Lasko: Pěst Boží (2009) (seriál)
Ronald Hansch
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Christoph Hemrich
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Vinzenz Kiefer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Agent Hamilton (2020) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Jessica Richter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Wolfgang Menardi
Rakousko
Nejlepší seriály:
You Are Wanted (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Murat Seven
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Undercover (2019) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Thomas Katzmann
Nejlepší seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Milton Welsh
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Lexx (1997) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Christian Koerner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ach, ta Hela (2022) (seriál)
Gryf (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Susan Sideropoulos
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Christian Tasche
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)