Epizody(15)
-
72 hodin strachu (S16E01)
-
Turbo & Tacho se vrací (S16E02)
-
Přímo do srdce (S16E03)
-
Závod s časem (S16E04)
-
Ať žije Kolín (S16E05)
-
Rodinné záležitosti (S16E06)
-
S miminem v náručí (S16E07)
-
Nadzvukové letadlo (S16E08)
-
Spiknutí (S16E09)
-
Dny pod psa (S16E10)
-
Ex manžel (S16E11)
-
Štvaná zvěř (S16E12)
-
Potížistka (S16E13)
-
Rozpolcená (S16E14)
-
V pasti (S16E15)
Hrají
Michael Brandner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ellenie Salvo González
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Gotthard Lange
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Indira Weis
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Guntbert Warns
Západní Německo
Nejlepší seriály:
54 hodin (2018) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Nadine Warmuth
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Bez hranic (2013) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Reinhard Mahlberg
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Fabrika na oficíry (1989) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Nadine Arents
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Annett Fleischer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Dva muži zákona (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Daniele Legler
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Mehdi Moinzadeh
Írán
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Max Volkert Martens
Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Oliver Stritzel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Ponorka (1985) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Collien Ulmen-Fernandes
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Christoph Grunert
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Gisa Flake
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
4 bloky (2017) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Claudia Hiersche
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Bo Hansen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Kai Schumann
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Thomas Lawinky
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Osm dní (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)