Epizody(18)
-
Nejhledanější (S24E01)
-
Partneři (S24E02)
-
Štvanice na Semira (S24E03)
-
Dámská jízda (S24E04)
-
Tvrdá škola (S24E05)
-
Za 5 minut 12 (S24E06)
-
Showtime pro Paula (S24E07)
-
Bomby, kam se podíváš (S24E08)
-
Amnézie (S24E09)
-
Anděl strážný (S24E10)
-
Mezi životem a smrtí (S24E11)
-
Seznam (S24E12)
-
Vina (S24E13)
-
Konečná (S24E14)
-
Křest ohněm (S24E15)
-
Strážci z Engonie (S24E16)
-
Klient (S24E17)
-
Poslední šťastné dny (S24E18)
Hrají
Milena Tscharntke
Německo
Nejlepší seriály:
Druck (2018) (seriál)
My jsme Vlna (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Judith Jakob
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Nina Schmieder
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Jascha Rust
Německo
Nejlepší seriály:
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Olivia Gräser
Nejlepší seriály:
Die Eifelpraxis (2016) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kasem Hoxha
Albánie
Nejlepší seriály:
Skylines (2019) (seriál)
Maxton Hall: Svět mezi námi (2024) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Luise Wolfram
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Charité (2017) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Hannah Schiller
Německo
Nejlepší seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Felix von Jascheroff
Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Mark Kleuskens
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Kolín (1999) (seriál)
Rolf Berg
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Nick a Perry (2000) (seriál)
Timo Jacobs
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dreileben (2011) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Michael Brandner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Marian Kindermann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
54 hodin (2018) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ramona Kunze-Libnow
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Charité (2017) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Tobias van Dieken
Západní Německo
Nejlepší seriály:
My jsme Vlna (2019) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Chudí milionáři (2005) (seriál)
Florence Kasumba
Uganda
Nejlepší seriály:
Criminal: Německo (2019) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Falcon a Winter Soldier (2021) (seriál)
Boris Aljinovic
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Sisi (2021) (seriál)
Miguel Herz-Kestranek
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Richard Wagner (1983) (seriál)
Radetzkymarsch (1995) (seriál)
Dynastie Straussů (1991) (seriál)
Maximilian Befort
Nejlepší seriály:
Génius (2017) (seriál)
Durrellovi (2016) (seriál)
SS-GB: Hitler v Británii (2017) (seriál)