Německo,
(2018–2019), 13 h 45 min
(Minutáž: 45–60 min)
Epizody(18)
-
Nejhledanější (S24E01)
-
Partneři (S24E02)
-
Štvanice na Semira (S24E03)
-
Dámská jízda (S24E04)
-
Tvrdá škola (S24E05)
-
Za 5 minut 12 (S24E06)
-
Showtime pro Paula (S24E07)
-
Bomby, kam se podíváš (S24E08)
-
Amnézie (S24E09)
-
Anděl strážný (S24E10)
-
Mezi životem a smrtí (S24E11)
-
Seznam (S24E12)
-
Vina (S24E13)
-
Konečná (S24E14)
-
Křest ohněm (S24E15)
-
Strážci z Engonie (S24E16)
-
Klient (S24E17)
-
Poslední šťastné dny (S24E18)
Hrají
Péter Bregyán
Maďarsko
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Gábor Piroch
Maďarsko
Nejlepší seriály:
Linda (1984) (seriál)
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Balázs Veres
Nejlepší seriály:
Kód za miliardu dolarů (2021) (seriál)
Poslední království (2015) (seriál)
Zaklínač (2019) (seriál)
Valentina Rekowski
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Jan-David Bürger
Německo
Nejlepší seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Červené růže (2006) (seriál)
Béla Orsányi
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Florian Steffens
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Hotel Evropa (2022) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Hartmut Engel
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Christopher Köberlein
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Tibor Milos Krisko
Nejlepší seriály:
Poslední království (2015) (seriál)
Barbaři (2020) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Jakup Muja
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Dennis Vehlen
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Elshan Amaan
Nejlepší seriály:
Teherán (2020) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Laurent Daniels
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Nick Wittman
Nejlepší seriály:
Poslední království (2015) (seriál)
Protiúder (2010) (seriál)
Maigret (2016) (seriál)
Stephan Runge
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Sascha Mahlberg
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)