Scénář:
Ralf Ruland, Andreas Brune, Sven Frauenhoff, Nico Zavelberg, Marc Hillefeld, Stefan Barth (více)Hrají:
Max Woelky, Gizem Emre, Baris Tangobay, Alexandra Gottschlich, Paula Weigel, Katja Woywood, Jonas Liljeström, Erdogan Atalay, Joseph Konrad Bundschuh, Niels Kurvin, Timur Ülker, Thomas Huber (více)Epizody(10)
-
Všechno nejlepší k narozeninám (S25E01)
-
Bez dechu (S25E02)
-
Zoe (S25E03)
-
Osudová noc (S25E04)
-
Záchranář (S25E05)
-
Pod podmínkou (S25E06)
-
Mimo službu (S25E07)
-
Poplach kolem nevěsty (S25E08)
-
Dědictví (1) (S25E09)
-
Dědictví (2) (S25E10)
Hrají
Max Woelky
Nejlepší seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Gizem Emre
Německo
Nejlepší seriály:
Muhteşem Yüzyıl: Kösem (2015) (seriál)
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Baris Tangobay
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Alexandra Gottschlich
Východní Německo
Nejlepší seriály:
1899 (2022) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Paula Weigel
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Katja Woywood
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Jonas Liljeström
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Erdogan Atalay
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Joseph Konrad Bundschuh
Nejlepší seriály:
Bauhaus – Nová doba (2019) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Niels Kurvin
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Timur Ülker
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Thomas Huber
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Daniel Roesner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Christina Beyerhaus
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Daniela Wutte
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Vteřiny před vraždou (2010) (seriál)
Lion Wasczyk
Německo
Nejlepší seriály:
Zaprodaní bance (2018) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Marc Ben Puch
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Boj o těžkou vodu (2015) (seriál)
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Barbaři (2020) (seriál)
Picco von Groote
Západní Německo
Nejlepší seriály:
My jsme Vlna (2019) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Thomas Pohn
Rakousko
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Hanna Jürgens
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Správná dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)