Pravda může člověka osvobodit - ale také ho může dostat do spousty problémů. Génius komiků Jim Carrey tentokrát pobaví jako úspěšný advokát, ale i velký lhář, když je donucen kouzelným narozeninovým přáním svého syna přestat na 24 hodin lhát. Brzy zjišťuje, že jeho nejsilnější zbraň - nabroušený jazyk - se obrátila proti němu. (Magic Box)

worm14

Sympatická komedie s Jimem Carrym v hlavní roli, který dostal hodně prostoru. Místy se to už opakuje, ale celkově to bylo ok. ()

rafix

Vynikající komedie nejvetším lháři. Dobré no vlastně vynikající hlášky a gagy nejlepšího komika a herce Jima Carreyho. Vynikající dabing Martina Dejdara. ()

ali-n

Jim Carrey má prosto dve herecké tváre: i keď neustále v komediálnom strehu, dokáže bodovať trebárs v dramatickom životnom príbehu sťa Andrew Geoffrey Kaufman v Man on the moon. No a potom je tu tá druhá, niekedy až nadprirodzene plastická tvár, ktorá sa rozlietava do strán v šialenostiach ako Ace Ventura a u mňa spôsobuje kŕče v spodnej časti dutiny brušnej a nešetrí výrokmi, ktoré si opakujeme s bratom až do zblbnutia. Sem patrí aj crazy komédia Klamár, klamár. Slušný scenár nechýba a Jim ide v momentoch, keď ho už ovládlo synovo narodeninové prianie do krajnosti. MOJE NAJ - Na piedestál staviam všetky jeho pravdovravné telefonáty, boj s vlastným JA o skutočnú farbu pera a samodeštrukčné "Fight Club" orgie na záchode. ()

Paladin25

Čo k tomuto filmu povedať Jim Carey a komédia, i keď akokoľvek originálna a zábavná mi až tak moc dobre nesedí, lebo nemusím tie jeho grimasy čo neustále produkuje. preto je to pre mňa na takých 35 %. Som rád, že neskôr Jim začal točiť aj normálne filmy v ktorých podľa mňa naplno ukázal svoj herecký talent. ()

Seuata

Přiblblé ksichtíky Jima Carreyho tento film skvěle doplňují. Právník, co má o trapasy vážně postaráno. Kdo má rád jeho humor a jeho filmy, tak si určitě příjde na své o to víc. Tenhle film se povedl, ale určitě nebude patřit mezi naprostá top , co se týká Carreyho výkonů. ()

gotham

Ještě tak před 10 lety bych tomuto filmu dal jasných pět, ale už jsem přeci jen povyrostl a troufám si říct vyspěl. Nejsem zastáncem ani Carreyho ani těchto ztřeštěných přehnaných komedií, ale musím uznat že některé fórky jsou zatraceně dobré. Ale jné zase naopak trapné. 60% ()

Honziik17

I když Carrey podle mě má většinou spíš trapárny filmy, tak u tohodle jsem se skvěle nasmál. Tahle komedie se mu povedla a některé seky jsou fakt dobré. ()

vaska

Nemohu jinak než za čtyři hvězdy....Jima Carreyho mám rád i nerad:-)..tady byl jeho výstup u soudu a mluvení pravdy bez chyby.... ()

Mr.Lojza

Liar či lawyer? Je v tom vůbec nějaký rozdíl? V podání Carreyho rozhodně NE, a tak ukazuje světu další velmi vtipnou komedii. ()

ArtStyle

Příjemný film který nemohu ohodnotit jinak než kladně, humor je na místě, ale přecejen to patří k filmům "nižší laťky Jima". Fakt nesnáším to protivné děcko. 70% ()

elanista1

Jim Carrey uz nemusi dokazovat aky skvely komik je, my to vieme. Dalsia rola, ktora mu nesmierne sedi a vyziva sa v nej, a my sa zasa zabavame. Skvely napad a mnoho zabavnych scenok a hlasok. Film, ktory poznam takmer naspamet, nikdy neomrzi. ()

Charlinka

Zkrátka Jim Carrey. Bohužel mám radši Jima Carreyho z filmu Věčný svit neposkvrněné mysli než z Blbý a blbější a tak mě tento film nijak zvlášť nebavil. ()

amazoomka

díky Panu herci J. Carreymu úžasná komedie, kterou můžu vidět i dvakrát za sebou a vždycky se chechtám. Neumím si v této roli představit nikoho jiného. Sice je to typický americký příběh " mám tě rád tati, já tebe taky", ale tady by mi to fakt i chybělo. Super scény mimo záběr, ještě větší hlína, než v samotným scénáři. ()

kubilov

Pitvoření a sebe shazování Jima Carreyho právě v Lhářovi dosahuje zřejmě té nejvyšší míry, samozřejmě pokud se nepočítá Ace Ventura, jenže ten je z jiný planety. V klišé prošpikovaným příběhu, který tak tak patří aspoň do carreyovského průměru mě nejvíc štval ten malej usmrkanej prcek s prapodivnou máničkou na hlavě a fakt dementní konec na ranveji. A happy end jak z červený knihovny. ()

Valkyra

Jedna z řady bláznivých komedií Jima Carreyho, který se nehodí do vážných rolí. Opět nezklamal a ukázal jak má vypadat spávná zábava. V roli právníka s možností mluvit jen pravdu, přináší svým osobním výkonem kvalitní zábavu do soudní síně. ()

im Carrey souhlasí se vším

im Carrey souhlasí se vším