Swimming with Sharks

Skeksis odpad!

Toto sa mi možno iba zdalo. Nič v zlom, ale neviem, kto toto môže brať vážne. V skratke: jedna drbnutá piča stretne ďalšiu drbnutú piču, a nejakým podivným spôsobom ju oplodní. A ešte aj vyjde najavo, že sú obidve drbnuté piče, čo nebolo nijaké prekvapenie. V opise sa píše, že dráma - najväčšia dráma tam boli pečeňové škvrny na Sutherlandovom ksichte. ()

Arsenal83

Potenciál silný, atmosféra zo začiatku veľmi tajomná až mysteriózna a koniec taký nemastný-neslaný, hoci priniesol svoje prekvapenia, malé šoky. Výhodou sú krátke epizódy, herecky veľmi dobre zvládnuté hlavne od Shipky, kde som to menej očakával. Porovnať s originálnym filmom so Spaceym zatiaľ nemôžem, ()

jhr

Seriál má zajímavé téma a působí dost temně. Kiernan Shipka v něm naplno dokazuje, že v pohodě zvládne i charakternější role. Nebýt ní popravdě bych se o Swimming with Sharks vůbec nezajímal. ()

Thomick

Kiernan Shipka občas neuvěřitelně připomíná Florence Pugh. A podává komplexní výkon hodnej nějakýho ocenění. ()

Zemřel Donald Sutherland

Zemřel Donald Sutherland