Gungeomsa Dobeleuman

• Jižní Korea 군검사 도베르만 (více)

Bae-man Do (Bo-hyeon Ahn) vždy toužil po tom být úspěšný a bohatý. Z toho důvodu se stal vojenským prokurátorem. Do jeho týmu se připojí Woo-in Cha (Bo-ah Jo), jejíž důvodem pro to stát se prokurátorkou byla touha po pomstě. Oba mají naprosto rozdílné povahy, rozdílné dětství a rozdílný důvod pro volbu svého zaměstnání. Absolutně nic je nespojuje. I přesto při práci na společném případu si k sobě pomalu nachází cestu a stávají se z nich velmi dobří prokurátoři. (mikki089)

Maysha

Psychologický vývoj postavy No Tae Nam byla jednoznačně nejlepší část tohoto seriálu. Na začátku rozmazlený zmetek, jehož životní příběh se postupně otevírá a zjistíte, že uvnitř je vlastně křehkým štěnětem toužícím jen po mateřské lásce a pozornosti. Herec svou roli pěkně zahrál. Pak se mi líbily epizody řešící šikanu, především ta se seržantem Shinem, která mě i po několika 2* epizodách dokázala zasáhnout. Poslední epizody se mi líbily, nicméně zbytek seriálu musím hodnotit negativně a nemohla jsem se dočkat až jej dokončím... Kdo tu tragédii vymýšlel proboha? Asi jako první vytknu ten korejský rádoby humor, který se tam vůbec nehodil. Určitě by na tom byl seriál lépe, kdyby jej vynechali. Bez toho směšného gangu si myslím, že by taky seriál přežil. To měl být jako nějaký gag na zpestření? Nenacházím slova na vyjádření se ohledně profesionality a serióznosti zaměstnanců zdejší justice a armády... Nevím, jestli toto měla být parodie na zmíněné oblasti, ale předpokládám, že ne. Do Be Man budiž, ale Woo In mi teda byla silně nesympatická. Posledně se vyjádřím k závěru seriálu, neboť již nechci mrhat časem. Na to, jak dej byl celkem zbytečně protahován, tak závěr stál za nic. Za mě byl urychlený a ani jsem se nedozvěděla, co tak hrozného provedl otec od Woo In, že na to byl kladen důraz nejméně 2x. ()