Během průzkumu ložisek ropy zmizí uprostřed bažin několik zaměstnanců velké naftařské společnosti. Vyšetřování se ujímá místní šerif, který musí čelit staré seminolské legendě, jež se probudila k životu. Man-Thing - přízrak, který se plíží močály a nemilosrdně spálí dotekem každého, kdo má jen trochu strach. (oficiální text distributora)

AArrxen

Zatím nejslabší Marvelácký komiks, který jsem viděl. Režie k pousmání, mnoho scén postrádalo jakoukoliv logiku. Navzdory tomu jsem se docela bavil, komiks jak vyšitý. Prostředí močálu si pohrávalo s mojí fantazií, samotný man-thing taky pobavil. ()

JARDAHONDA

Nápad autorů postavený na hlavu určitě nebyl.. Temné bažiny a hororová atmosféra byla rozhodně na místě, ovšem spackané herecké výkony a podprůměrný scénář, který je nedotáhnutý do konce vše předem pohřbil.. Navíc " Jožin z bažin " nepůsobí nikterak děsivě.. Škoda ..., film se dal rozhodně lépe vymazlit ** ()

Setman

Už v prvních minutách se dočkáme umělých prsou notně postříkaných... krví. Hned nato přijíždí drsňácky správňácký šerif ("Pokud někdo poruší zákon, ´du po něm"), začínají dialogy o ničem, šablonovité chování a protirasistická/ekologická agitka. Naprosto zbytečný "horor", kterému se nedaří vybudovat ani náznak napětí a za hudbu by zasloužil utopit ve filtrovaně nasvícené bažině. Next! ()

swn odpad!

Nelogický príbeh v peknej krajine so zeleným močiarom a lokálnou ťažobnou spoločnosťou. Pozerať tento film je len ďalšia strata času. ()

Mr.Dude

Man Thing kývl na to, že se o něm natočí film a dokonce si v něm i sám zahraje. Byl z toho celej udělanej, jenže si blbeček nepřečetl scénář, díky tomu, že v bažinách chodil za školu, se nenaučil číst. K tomu ješte potom během natáčení zjistil s jakýma amatérama bez špatky talentu musí spolupracovat na tomhle bažinovým pornu, točeným za pár dollarů, který by mi nestačily ani ke koupy tohoto dvd průjmu. Rozmyslel si to a chtěl se na to vysrat .Jenže smlouva mluvila jasně, vycouvat z toho nemohl, tak se aspoň domluvil s režisérem na tom, že se tam ukáže jen dvě minuty. ta jedna hvězda je za tu blonďatou kozatou pipku. ()