Reklama

Reklama

Hanebný pancharti

  • USA Inglourious Basterds (více)
Trailer 2
USA / Německo, 2009, 153 min (Alternativní 147 min)

Začátek Hanebných panchartů zastihuje Shosannu Dreyfus (Mélanie Laurent) v Němci okupované Francii, kde před jejíma očima nacistický důstojník Hans Landa (Christoph Waltz) vyvraždil její rodinu. Shosanna se štěstím uniká do Paříže a ukrývá se tu pod novou identitou majitelky a provozovatelky biografu. Na jiném místě v Evropě se pod vedením poručíka Aldo Rainea (Brad Pitt) formuje skupina židovských vojáků s cílem nemilosrdně mstít činy nacistů a šířit mezi nimi strach. K Aldově "Panchartům", jak si sami říkají, se přidává i německá herečka a britská tajná agentka Bridget Von Hammersmark (Diane Kruger), jež má za úkol svrhnout vedoucí představitele Třetí říše. A v šeru promítací kabiny zatím Shosanna spřádá vlastní plán odplaty... (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

dolin1: špatně jsem to vyjádřila. Ale Avatar svou jednoduchostí zasáhne prostě víc lidí. Ale IB mají alespoň výhodu zajímavých charakterů (Landa jim šéfuje), zatímco Avatar je hrozně plochý.

dolin1

dolin1 (hodnocení, recenze)

Hanyou: Na obou těch filmech není absolutně co k chápání, takže z tohohle pohledu bych je rozhodně neposuzoval, být tebou...

Ryan97

Ryan97 (hodnocení, recenze)

Avatar určitě klesne .. minimálně na 50. místo v žebříčku, né-li níž .. ;-))

zette

zette (hodnocení, recenze)

Avatar taky klesne, jen co skonci 3D projekce... O top 200 by se dalo diskutovat hodiny. 150 filmu bych vymenil, to ale asi nebudu jediny. Absolutne nejhorsi film z top dvacitky Zelena mile.

Foxhound#1

Foxhound#1 (hodnocení, recenze)

Tak já Avataru i Panchartům dal plnej počet a u Panchartů jsem žádnej hlubší smysl nehledal. Prostě jsem ocenil herecký výkony, hlavně Waltze a celkový nápad příběhu, byť je zcela fiktivní.

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

Skrk: to je tím, že Avatar je jednodušší k pochopení a líbí se širšímu publiku.

Skrk

Skrk (hodnocení, recenze)

Já vím,ale prostě to štve.Tento film je 100% lepší než nějaký Avatár a podívej se na rozdíl v žebříčcích.

Redi

Redi (hodnocení, recenze)

Tarantino není pro každého...tak co řešíte... aji kdyby to bylo na 1000. místě tak se z toho nepo*eru, když se u toho bavím...co mě je po ostatních... moc to prožíváte.

Skrk

Skrk (hodnocení, recenze)

...a já pořád nechápu,že to tak klesá.To není možné,kolik lidí je do toho filmu zaujato.

Carodej_pes

Carodej_pes (hodnocení, recenze)

ty bonusy na druhém DVD jsou fakt super. Teď si ještě nechat udělat ten štrůdl a mám to vyždímaný na maximum. :D

 (hodnocení, recenze)

Práve som to videl druhý krát a opäť som sa náramne pobavil Quentinovým štýlom rozprávania prábehu ktorý je neksutočne svojský a odlišný. Dlhé dialogy ktoré postupne gradujú a malókedy vyvrcholia tak akoby človek čakal alebo drobné prestrihy ako naprikald doggy style rezisera Nation Pride ma zase dostali:D,

Redi

Redi (hodnocení, recenze)

Hostel už má i pokračování? Boha jeho...doufám že pořádně prodělal. Jinak tu dvojku taky produkoval Q.T.?

BLADER

BLADER (hodnocení, recenze)

Aj keď treba dodať, že Tarantino Hostle nenatočil, ale viem, čo si tým chcel povedať.

Ajfist

Ajfist (hodnocení, recenze)

Naprosto vyjimecny zazitek Tarantino opet potvrdil,ze natocit dobry film umi.Oproti odpadu jimz byly oba dily bezduche slataniny Hostel,je tento film opravdu hodne dobry.Proste nemelo to chybu.

Skrk

Skrk (hodnocení, recenze)

Jo tááákhle.Koukám,že jsem to nedopsal.No u Wilhelma má být,že není ukázáno,že přežil a to s tou manželkou už doufám smysl dává. :)

Skrk

Skrk (hodnocení, recenze)

C.C.Baxter:Chci od tebe vysvětlení proč se neustále opakuješ.Tu větu,kterou jsem napsal, jsi už zde použil nejméně 3x.Cpeš mi,že tam je překlep?Na tom jsi až tak špatně?

Foxhound#1

Foxhound#1 (hodnocení, recenze)

speki: nevadí ti že tady vyzrazuješ konec filmu? C.C.: já taky nepochopil co tím Skrk chtěl říct ...

speki

speki (hodnocení, recenze)

Pre mna miestami dost drasticke sceny (skalpovanie nackov a hakove krze). Dost ma ale zaskocil zaver filmu, pretoze vojnove filmy byvaju vacsinou podla skutocnej udalosti a tu sa im podaril atentat na Hitlera. A na to ako Aldo vyryva hakovy kriz Hansu Landovi som sa nemohla ani pozerat. Nechutne...

Baxt

Baxt (hodnocení, recenze)

(promiňte) Tak si to vezmeme bez závorek, jo? Například ve filmu není ukázání,že nacista Wilhelm nebo -> všimli jste si ve filmu manželky farmáře LaPadita (začátek)?Je tu na ČSFD nějaký tag spoiler, pod kterým se něco skrývá, který já nevidím?

Baxt

Baxt (hodnocení, recenze)

Skrk: Kurňa, tak jsem to nemyslel a je mi to úplně jedno, já jen chci vědět, jestli jsi na moji výtku příspěvkem z 19:03 reagoval urážlivě, protože věta "To se stává i v těch lepších rodinách.", se dá vyložit dvěma způsoby. Tahle diskuze snad nspiruje k hádkám, jen co do ní člověk vstoupí...

Torimmer

Torimmer (hodnocení, recenze)

Skrk: Divné že ve filmu neobjasnili tu jizvu na krku Aldo Raina. A prý je to v tom scénáři, že Aldo Rain přežil oběšení.

Skrk

Skrk (hodnocení, recenze)

Že jsem udělal v textu chybu není nic neobvyklého?Ty mě znáš?

Baxt

Baxt (hodnocení, recenze)

Skrk: Usnadni mi to, na jaký příspěvek mám reagovat? 1) Skrk je z lepší rodiny a to, že udělal v textu chybu, není nic neobvyklého. 2) C.C.Baxter je z lepší rodiny a to, že to nepochopil, není nic neobyvklého. špaček421: Hezky, to bych ve filmu rád viděl, i když nevím, jak by to fungovalo.

Související novinky

Guy Ritchie chystá válečný thriller

Guy Ritchie chystá válečný thriller

22.02.2021

Režisér Podfu(c)ku či Gentlemanů Guy Ritchie si zdá se vyhlídl svůj příští projekt. Britský filmař se čerstvě upsal režii snímku Ministry of Ungentlemanly Warfare pro studio Paramount. Kromě režie se… (více)

Jeremy Irons ve filmu o Mnichovské dohodě

Jeremy Irons ve filmu o Mnichovské dohodě

04.11.2020

Netflix obsadil první herce do chystané adaptace knihy Mnichov, jež není nijak spjatá se stejnojmenným filmem Stevena Spielberga z roku 2005. V novém snímku, který vychází z bestselleru spisovatele… (více)

Star Trek 4 našel režiséra

Star Trek 4 našel režiséra

20.11.2019

…a není jím Quentin Tarantino. Na eRkovou verzi Star Treku od režiséra Pulp Fiction nebo Hanebných panchartů si nejspíš budeme muset ještě nějakou dobu počkat, mezitím ale studio Paramount najalo… (více)

Tarantinův Hollywood ještě delší?

Tarantinův Hollywood ještě delší?

25.05.2019

Okolo nového snímku Quentina Tarantina (Pulp Fiction) je po premiéře na festivalu v Cannes dost rušno. Většina recenzentů film chválí, našli se ale i tací, které neoslnil režisérův přístup k ženským… (více)

Reklama

Reklama