Reklama

Reklama

Hanebný pancharti

  • USA Inglourious Basterds (více)
Trailer 1
USA / Německo, 2009, 153 min (Alternativní 147 min)

Začátek Hanebných panchartů zastihuje Shosannu Dreyfus (Mélanie Laurent) v Němci okupované Francii, kde před jejíma očima nacistický důstojník Hans Landa (Christoph Waltz) vyvraždil její rodinu. Shosanna se štěstím uniká do Paříže a ukrývá se tu pod novou identitou majitelky a provozovatelky biografu. Na jiném místě v Evropě se pod vedením poručíka Aldo Rainea (Brad Pitt) formuje skupina židovských vojáků s cílem nemilosrdně mstít činy nacistů a šířit mezi nimi strach. K Aldově "Panchartům", jak si sami říkají, se přidává i německá herečka a britská tajná agentka Bridget Von Hammersmark (Diane Kruger), jež má za úkol svrhnout vedoucí představitele Třetí říše. A v šeru promítací kabiny zatím Shosanna spřádá vlastní plán odplaty... (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

Mandalorian

Mandalorian (hodnocení, recenze)

Jakkob : Přesně tak. To bya vynikající scéna. Nevšim jsem si snad ani, že by jakýkoliv jiný herec hrál nějak špatně. Na to mám celkem cit. U Hanebných panchartů jsem by od začátku fimu do konce vtažen do děje.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Mandalorian: Též nemohu souhlasit - já sem k němu, resp. k jeho postavě cítil respekt od první chvíle, kdy se objevil na plátně. Především pak scéna, kdy šel seřezat toho náckovskýho důstojníka, mě o tomto dojmu jen utvrdila... !

jaryn.

jaryn. (hodnocení, recenze)

moviefilm: :D ... kdyby me mel nekdo zabit, tak bych si vybral Huga Stiglitze, to by byla pro me cest :D

moviefilm

moviefilm (hodnocení, recenze)

jaryn.: Ja viem, koledujem si o to, keď v diskusii Nehanbených bastardov vykrikujem, že Rothov výkon bol strašný... :D 

moviefilm

moviefilm (hodnocení, recenze)

Mandalorian: 1. Svojej postave nedal hĺbku. (V pôvodnom scenári je časť, z ktorej mohol perfektne ako here čerpať a dodať svojej postave motiváciu, alebo hĺbku, žiaľ jeho výkon bol strašne plochý.)  2. Neveril som mu, že je to taký drsňák. 3. Neskutočne prehrával.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Jello Biafra: Na jeho roli v Inglourious Basterds si nemohu nijak stěžovat, podle mě ji tady zvládl velice dobře, resp. na mě nepůsobil nijak negativně...

Jello Biafra

Jello Biafra (hodnocení, recenze)

Podľa môjho názoru je Eli Roth lepší herec než režisér. Nech sa radšej ďalej venuje hraniu a netočí také sprostosti ako Hostel.

Mandalorian

Mandalorian (hodnocení, recenze)

charmed18 : Nic z toho, co jsi napsal, ti nevymlouvám. Máš totiž pravdu. Já mluvil o tom, jakým stylem to celý Tarantino pojal - Obr Barybal, kterej ubíjí nácky basebolovou pálkou ? Koho by to napadlo ? Ale má to v sobě nádech Ameriky. A ničemu to nevadí.

charmed18

charmed18 (hodnocení, recenze)

Mandalorian: myslím, že do Panchartů Tarantino pustil hooooooooooodně Evropy, už první scéna to dokazuje, výběr herců taky. A to nemluvím o ponechání němčiny, francouzštiny. A jsem s dovolením dokladem diváka, který se x-krát podívá na Ryana i na Pancharty: oba filmy jsou o tom, že válka je vůl...

Mandalorian

Mandalorian (hodnocení, recenze)

Brad Pitt neměl chybu. To jeho: "Margarete." Bylo dokonalý. Celkově Tarantinův pohled na válku tím kýčovitým americkým stylem, kterým on to umí, mě pobavil. Koho z vás něco překvapilo nebo zklamalo, tak asi ještě pořádně neznáte Tarantinovu tvorbu, když jste nevěděli, co čekat. Film plný dialogů, několika zvrhlostí a mála akčních scén. Nebo jste k..rva čekali Ryana ? ? :-) :-) Loool Wake up. Tarantino dovede z klišé udělat - ultimate klišé a podat ho tak, aby nás pobavilo. A tenhle film jich v sobě měl dost.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Jistě, každý na ten či onen film shlíží jinak a u Tarantina to platí imho více jak u jiných filmů... !

SeTTi

SeTTi (hodnocení, recenze)

5? No budiž :) Každý má asi jiný vkus. Mě se jeho první filmy moc líbily, ale od KB to je tragedie. Tenhle film mě spíš nutí fandit těm špatnejm.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

hororwatch: Já bych řekl že mé hodnocení odpovídá kvalitě snímku, aspoň mě se to tak jeví - nemám nejmenší pochybnosti o tom, že bych filmu nějak přidával, nebo snad ubíral. Jak sem psal, za krásný 5*...

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Skvělej nářez by mistr Tarantino. Má absolutní neznalost všeho co se tohoto filmu týče mi byla jen ku prospěchu. Výsledek ve mě zanechal jen ty nejlepší dojmy - za krásných 5* a jedna z nej projekcí poslední doby, bez debat... !!!

Mandalorian

Mandalorian (hodnocení, recenze)

retrix : Tahle diskuse je otevřená všem. A bylo by fajn, kdyby tvým následujícím příspěvkem bylo mlčení, ty jedna zakrnělá formo inteligence. Nepobral jsi ani základní podstatu filmu.

hororwatch

hororwatch (hodnocení, recenze)

retrix: koho papouškuji? ty představuješ  CSFD, že tu píšeš jakoby se měli všichni členové bavit mými plky?  papouškuješ tu jen ty sám sebe a to proto, že si zjevně zjistil, cos napsal za pitomsoti níže a uvědomil sis to. tak si nasadil obranu dětí ze školky :)  nevadí i po letech to vypadá dobře pro takové jako si ty 

retrix

retrix (hodnocení, recenze)

Nezklamal, určitě musíš mít poslední slovo, tak nám na závěr sděl nějakou myšlenku, ať se CSFD obohatí. Nebo jen umíš papouškovat a uražet. 

hororwatch

hororwatch (hodnocení, recenze)

retrix: sorry brachu, nechtěl jsem se hádat a ani nebudu :) vidno, že jsi ještě mladý cápek co ho naštve jednoduché kratičké popichnutí, což možná s tim slovem píchat bude mít taky něco společnýho, nejspíše absence. nicméně máš pravdu, už nereaguj do diskuse k filmu, který jsi neviděl a se svým přeteklym IQ si nepochopil, kterym směrem se Tarantino ubírá.

retrix

retrix (hodnocení, recenze)

Už jsem nechtěl regaovat, ale nedá mně to, ty budeš takovej ten jednoduchej typ, s kterým je ztráta času něco řešit. Ale projev se a napiš ještě něco duchaplnýho.

hororwatch

hororwatch

hororwatch (hodnocení, recenze)

TaanStari: no dobře, ale proč to tady furt omílá? když mi něco nestojí za to tak nad tím mávnu rukou a neukazuju tu furt, jaký jsem trotl, že nedokážu přestát Tarantinův smysl pro historii a parodii v jednom.

Související novinky

Guy Ritchie chystá válečný thriller

Guy Ritchie chystá válečný thriller

22.02.2021

Režisér Podfu(c)ku či Gentlemanů Guy Ritchie si zdá se vyhlídl svůj příští projekt. Britský filmař se čerstvě upsal režii snímku Ministry of Ungentlemanly Warfare pro studio Paramount. Kromě režie se… (více)

Jeremy Irons ve filmu o Mnichovské dohodě

Jeremy Irons ve filmu o Mnichovské dohodě

04.11.2020

Netflix obsadil první herce do chystané adaptace knihy Mnichov, jež není nijak spjatá se stejnojmenným filmem Stevena Spielberga z roku 2005. V novém snímku, který vychází z bestselleru spisovatele… (více)

Star Trek 4 našel režiséra

Star Trek 4 našel režiséra

20.11.2019

…a není jím Quentin Tarantino. Na eRkovou verzi Star Treku od režiséra Pulp Fiction nebo Hanebných panchartů si nejspíš budeme muset ještě nějakou dobu počkat, mezitím ale studio Paramount najalo… (více)

Tarantinův Hollywood ještě delší?

Tarantinův Hollywood ještě delší?

25.05.2019

Okolo nového snímku Quentina Tarantina (Pulp Fiction) je po premiéře na festivalu v Cannes dost rušno. Většina recenzentů film chválí, našli se ale i tací, které neoslnil režisérův přístup k ženským… (více)

Reklama

Reklama