Hanebný pancharti

• USA Inglourious Basterds (více)
USA / Německo, 2009, 153 min (Alternativní 147 min)

Diskuze

erl

erl (hodnocení, recenze)

karaul : Ty jsi blázen! Takhle se ochudit o zážitek z filmu. Chci vědět co nejméně a nechat se co nejvíce překvapit.

karaul

karaul (hodnocení, recenze)

tak jsem si v dnesni doznivajici kocovine precet komplet scenar k"bastardum" a nejsem z toho zas tak odvarenej, jako tady ti - http://jayfingers.wordpress.com/2008/07/15/inglorious-bastards-script-review/ http://www.nightly.net/movies/tarrantinos-inglorious-bastards-script-review/ ...nicmene to ma svy momenty (celej zaver je vytecnej), klasicky tarantinovsky rozhovory (rozhodne lepsi nez cokoliv v death proof, je videt ze na tom delal dlouho, dost z toho "zavani" tim ze to napsal uz celkem davno), prekvapivy obraty atd. Lehce za pulkou mi prislo, ze to trochu ztraci dech (tesne pred prvnim nevydarenou akci bastardu), ale osobne mam za to, ze tarantino se uz nakou dobu snazi zdokonalovat vic jako reziser nez scenarista, takze se to asi pekne schova... Celkove se mi hlavne libi relativni civilnost ve vsem co se tam deje, bude to rozhodne zajimavy uz tim, jak to vpodstate vubec nesplnuje zadny z pozadavku na tzv. soucasnej valecnej film.. Nejoblibenejsi postava je asi, trochu predvidatelne, ta "pittova"... Nevim jak on, ale DiCaprio by se na Landu hodil 100%! no a ta posledni veta... Tarantino myslim sam moc nepochybuje o tom, kdo ze si po patnacti letech z Cannes zas neco odveze :) co vy, cetli jste to?

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

najprv bastardi alebo nič !!! ...po nich nech si 10 rokov točí čo chce (alebo netočí nič)

Tsunami_X

Tsunami_X (hodnocení, recenze)

A ty mas za to, ze pussycat je grindhouse? Ja bych si to predstavit dovedl. Nadupat to nejakyma pornohereckama, loupnout tam Michaele Berrymana, GTcka a kluky s paradnim texaskym akcentem (Brolin by mohl, Bush ho to urcite naucil). Ale na to je zatim casu dost. Ted tu mame jine priority.

Rob Roy (hodnocení, recenze)

Visáč: Nenene, už dost grindhousů, Inglorious Bastards jsou jediná správná a možná volba, Quentin se zase posune někam dál, díky bohu že se to rozhoupalo.

Compadre

Compadre (hodnocení, recenze)

Visáč: Já jsem rád, že Quentin dal přednost inglorious..Meyerovo Faster pussycat se mi sice líbilo, ale je fakt, že ten příběh je sám o sobědost na hovno a dá se shrnout do pouhý půlhodinky. Pravděpodobně by to Tarantino akorát nadopoval dlouhýma dialogama, který ho tak bavěj a jinak...myslim, že tohle by mu lidi moc nesežrali.

EdaS

EdaS (hodnocení, recenze)

Visáč: :) no, na to by mu po propadu Grindhousu určitě nikdo nepřišel. ale dal bych si to líbit. klidně i jako straight-to-video. :)

Tsunami_X

Tsunami_X (hodnocení, recenze)

The film begins shooting in September. Cywe to je jak namydlenej blesk :) No verit tomu zatim nebudu.

Rob Roy (hodnocení, recenze)

Píšou to i na worstpreviews.com. A pokud jsem to pochopil, nemá to být fiktivní, jen tam prostě tyhle věci nebudou, prtže to je ve všech filmech ("I don't want it to feel like a period film. I want it to feel current," Tarantino continued. "I want it to feel right now. One of the things I have to battle against is 30 years of Nazi-occupation TV movies where we've all seen the big streets and the vintage cars and the Swastikas, and we've just seen that ad nauseum. This is a modern, in-your-face movie. This is not a TV movie period piece." -- Quentin ví, jak ušetřit na výpravě, žejo :) A vůbec mi to přijde jako dobrý nápad, mně ty hákáče všude z povinnosti taky nudí

Renton

Renton (hodnocení, recenze)

Vážně? To je škoda.. Takže to bude fiktivní konflikt z druhé poloviny dvacátého století a "svastiky" si Tarantino (jako několik jiných produktů ve svých filmech) vymyslí sám?
Rob: Na moviezone jsem zabrousil až po tvém upozornění. Omrkl jsem i web Metra, ale ten článek "online" není..

Rob Roy (hodnocení, recenze)

já zas čet článek v dnešním Metru kterej řek víc v 5 větách než celá imfova esej vycucaná z prstu. Že by to měl být moderní válečný film, "žádné auta-veteráni a vlajky s hákáčema, prtže toho jsme už ve válečných filmech viděli tolik, že nám je z toho špatně (řek Quentin, zdroj odněkud z BBC)

Satan

Satan (hodnocení, recenze)

Doufám, že rozdělení na dva díly bude podobně rozumné, jako třeba v případě Kill Billa. A nemyslím si, že by to Quentin uspěchal. Jen jsme o tom pořádně dlouho neslyšeli a teď tolik informací naráz.

Renton

Renton (hodnocení, recenze)

Dnes, při brouzdání po filmových webech, mne na chvíli zalil pocit blaženého filmového štěstí:
a to když jsem takřka současně zahlédl články o tom, že Schwarzenegger a Stallone budou hrát ve stejném filmu nazvaném Incredible Love (už mi chyběl jen ten Bruce Willis, ale to bych ve finále třeba i přežil) a k tomu, že Tarantino dopisuje Inglorious Bastards a opět jej bude servírovat ve dvou částech, kdy první hodlá nasadit už za rok v Cannes..
Probuzení z rauše však bylo následné, zejména co se hereckého obsazení týče, je (zatím) nereálné toho dosáhnout a v jádru nebudí velké nadšení ani fakt, že by ten film měl být po letech pomalého, ale pečlivého sbírání drobků a broušení dialogů tak uspěchán.
Ale znáte to, Quentin toho nakecá

leclair

leclair (hodnocení, recenze)

Najnovšie: Tarantino hopes to begin production later this year and is considering cutting it into two films. Status updated 18.6 2008.

strougy

strougy (hodnocení, recenze)

Rob Roy: Hlavně aby to vůbec natočil. Klidně si na to rok počkám a běda Quentinovi, jestli to bude zase tak nudný jako Death Proof.

Guy Ritchie chystá válečný thriller

04.11.2020

Star Trek 4 našel režiséra

Star Trek 4 našel režiséra

20.11.2019

Tarantinův Hollywood ještě delší?

Tarantinův Hollywood ještě delší?

25.05.2019