Reklama

Reklama

Scooby-Doo a duch čarodějky

  • USA Scooby-Doo and the Witch's Ghost (více)

Shaggy, Scooby, Velma, Fred a Daphne sa rozhodnú prijať pozvanie čudáckeho autora hororových románov Bena Ravencrofta, aby prišli do jeho rodného mestečka to Oakhaven. Ibaže keď tam konečne dorazia, zistia, že v mestečku straší! A to duch miestnej čarodejnice... Ben je presvedčený, že ide o ducha jeho pra-pra-pra... Skrátka prababičky jeho dávnych predkov, krásnej Sarah Ravencroftovej, ktorú kedysi mestskí radní obvinili z čarodejníctva! Ben si je však istý, že ju obvinili a odsúdili neprávom – a chce, aby naši priatelia našli jej stratené denníky a očistili tak jej pošpinené meno... (TV Markíza)

(více)

Recenze (19)

Lilith03 

všechny recenze uživatele

Bohužel nejhorší výtvor Jima Stenstruma... Já chápu, že je to pohádka a po stránce režie, zábavy, postav, dabingu je to zase fajn, ale jsem defakto "z oboru" a vadí mi, že příběh nabízí zkreslenou představu o čarodějnictví a vice. Jsem čarodějnice a opravdu jsem se nemusela tak narodit, ani jako vica se nemusíte narodit. Může to dělat každý kdo chce, to zaprvé. Zadruhé nefunguje to tak, že přečtěte text a bude kouzlo, to je hovadina. Za třetí to, jak je v tomto filmu popisována vica je doslova definice čarodějnictví - spojení s přírodou, léčitelství, ale i seberozvoj, duchovno, astrologie a další... Film z čarodějnictví dělá něco špatného, to mi vadí nejvíce. A mimochodem vica, to je náboženství... No tolik chyb, hrozně mi to vadí. Mrzí mě, že se režisér nepokusil vzdělat v tomto oboru. ()

t.mon 

všechny recenze uživatele

JOJOJO! Tak Takhle má vypadat správnej animák. Můj srdcový Scooby se zde může přetrhnout (žravostí), Shaggy je správnej kluk, Daphne má zase furt fialovou a divný oči (jako v Ostrově zombií), Velma zabouchlá do divýho spisovatele, a hlavní (stejně jako v ostrově), SPOILER! záporák (čarodějka) je skutečná!!! Opravdu jen od Stenstruma. Spolu s Aloha Scooby-Doo a Scooby-Doo a lochnesská příšera jeden z mých nejoblíbenějších Scooby-Dooovek. ()

Reklama

blondboss 

všechny recenze uživatele

Síce aj v tomto prípade možno hovoriť o klasickej Scooby-Doo šablóne, ale druhým dychom musím priznať, že jednoducho to stále baví, má to tú správnu čierno-komediálnu atmosféru, animácie sú dobré a aj Scoobyho a Shaggyho hlášky stále fungujú. Takže tú štvrtú hviezdu si to zaslúži. Zombie Island bol ale lepší. 70 % ()

vyfuk 

všechny recenze uživatele

Když jsem to viděl asi před osmi lety - bylo to jiný kafe. Pro děti to není vůbec špatný příběh, já si vzpomínám jak jsem na tom v mladí ujížděl, ale dneska mně to příjde trochu trapné. Ve většině Scooby-Dooovek je také hodně humoru, zde jsem se zasmál pouze jednou. Navíc si myslím, že ta japonská grafika hodně ubrala na kvalitě, za žádnou cenu to už není ten starší Scooby. Musím však vzdát hold mistrům Hanna a Barbera, kteří začali svou úžasnou kariéru Tomem a Jerrym a nyní postili svůj um do Scoobyho. Scooby-Doo je prostě super, ale toto je již druhořadé. ()

Carol Pifková 

všechny recenze uživatele

Nooo, síce nie až tak dobré ako napr. Zombie island, ale istá spokojnosť tu bola. Nastal tam zaujímavý zvrat, rozmýšľala som čo sa ešte 15 minút môže diať keď už páchateľov majú ale čuduj sa svete udialo sa tam toho ešte riadne. Jo a jedna hviezdička za Hex girl, ktoré som si obľúbila z epizódy v Scooby-Doo Mystery Incorporated. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama