Znovu se zamilovat

• USA Love Again (více)

Co kdyby náhodná textová zpráva vedla k lásce vašeho života? V romantické komedii Znovu se zamilovat se Mira Rayová vyrovnává se ztrátou svého snoubence a posílá několik romantických zpráv na jeho staré mobilní číslo... aniž by věděla, že číslo bylo přiděleno k novému pracovnímu telefonu Roba Burnse. Novináře Roba krása upřímných slov uchvátí. Když dostane za úkol napsat profil megahvězdy Celine Dion (která hraje sama sebe ve své první filmové roli), požádá ji o pomoc při vymýšlení způsobu, jak se s Mirou osobně setkat... a získat její srdce. (Falcon)

janececek

Písničky od Céline Dion krásně zapadly do děje, ale ona samotná mně osobně už tolik neseděla. Příběh nikterak originální, ale docela dobře funguje. Je to především romantický film než komedie. Rozhodně neurazí. 60 % ()

StandikK

Kurnik šopa.... Tak to jsem nečekal. Mě se teda tento kousek fakt líbil... Oběma hlavním hrdinům to neuvěřitelně seklo. Indka má svojí přirozenou krásu a angličan svoje charisma. Nejedná se o žádný srdceryvný slaďák, ale na druhou stranu romantika také nechybí. K tomu ještě písně od Celine Dion... ()

cenitel

Hezky romantický film na Vánoce ideální. S krásným hlasem Celine Dion, díky ní, tento film neskončil úplně v odpadu. Zároveň i poslední šance vidět Celine na veřejnosti dokonce ve filmu vzhledem k její vážné nemoci:( Zápletka a výsledek zcela očekávaný:) Nemůžu hodnotit přes 70%, ale líbilo se. 60% poctivých ()