Nadějná písničkářka se z rozumu provdá za mariňáka, který má brzy odjet do války. Po tragické události ale jejich fiktivní vztah čeká krutá realita. (Netflix)

Anet21

⚪️Romantické béčko, ktoré by sa nestratilo o 14:30 na Prima Love, a nikto by si ani nevšimol, že ho nenakrúcala nejaká no name americká káblovka, ale Netflix. Tej béčkovosti dopomáhajú aj slabé herecké výkony všetkých hercov a úplne predvídateľná zápletka (vydávať sa kvôli tomu, že si neplatím zdravotné poistenie je strop, to na Slovensku by bolo takých manželstiev ako maku). Dialógy znejú často príšerne, objavujú sa v nich klišé typu: díler, ktorému dlží hlavná postava peniaze sa jej vyhráža hláškou : ,,Viem, kde býva tvoja rodina," a podobné schématické repliky sú recyklované ako na bežiacom páse. To, že film nie je muzikál, ale pravidelne sa v ňom objavujú spevácke výstupy hrdinky zase pôsobí ako akési promo na ňu ako reálnu osobu a speváčku.⚪O podprahovej agitácii o migrantoch, ktorí postavili Ameriku či všetkých mužoch ako misogýnoch atď. radšej ani nehovorím. To, že záver je všetkým jasný ešte pred zapnutím snímku je realita a u žánrovky to ani nevadí, no cesta, ktorá k tomu záveru vedie nie je ani trošku inovatívna, ani troška nápaditá, len zabehnutá v bezpečných vodách toho, čo na divákov (asi) funguje. Prečo inak musel ísť hrdina do väzenia, keď stačilo si to všetko vyrozprávať a nemuseli sa priznať, mi je záhadou. Takto radšej vzal všetko na seba, u armády zostal v hanbe a hrdinka nemala žiadny postih, i keď sama sa správala nanajvýš hlúpo. Topka, to je asi ten feminizmus.⚪️Ak je inak naozaj pravda, že v Amerike vám nevydajú bez poistenia ani životne dôležité lieky (čo inzulín istotne je) a radšej vás nechajú umrieť bez nich, čiže im urgentné ošetrenie a prípady asi nič nehovoria, tak potom paráda a určite má zmysel, aby si ju Európania adorovali.⚪️ ()

Joe16210

Neměl jsem od tohohle filmu žádná očekávání a o to více mě výsledek překvapil. Můj hlavní důvod byl ten, že hlavní roli hraje můj oblíbenec Nicholas Galitzine. A ten byl super. Ale moc mile mě překvapily originální písně Sofie Carson, které byly opravdu dojemné a k ději se skvěle hodily a také text písní byl zvolený velice dobře. Děj byl také originální, nic co bychom už nesčetněkrát viděli na mnoho různých způsobů, a navíc to nebylo jedno velké téma a nic jiného, ale ve filmu bylo více menších konfliktů na různých úrovních, což se mi taky moc líbilo. Původně jsem myslel, že to bude něco průměrného, možná okolo 3*, ale nakonec jsem s postupem filmu hodnocení zvedal až na plných 5*, protože vám Zranitelná srdce mohu s čistým svědomím doporučit. A pokud patříte mezi citlivější publikum, nezapomeňte si k ruce papírové kapesníky, uznáte sami, že budou třeba. ()

mata77

Film v určitých momentoch zaujímavým spôsobom ukazuje na polarizáciu spoločnosti a niektoré z veľkých problémov v štátoch. Romantika ako hlavný motív na mňa fungovala možno aj preto, že sa mi neopozeraní herci v roliach páčili a chémia medzi nimi bola na začiatku totálne na bode mrazu k čomu práve prispievali ich rozdielne názory. Pozitívne plus k tomu všetkému dodali aj originálne skladby, zložené priamo pre film, keďže jedna postava bola aktívny muzikant a je aj v reálnom živote. ()

tomik99

Vypadalo to na klasickou romanťárnu. A vlastně by mi ani takový film nevadil, protože poměrně nezkušení nováčci Sofia Carson a Nicholas Galitzine jsou oba sympatičtí, předvádějí slušné výkony, navíc jim to ve společných scénách sluší a role jsem jim oběma věřil. I když celý film je takový jednoduchý, z nějakého důvodu to bohatě stačí. Odcizení lidé se spojují a ožení se, aby malinko podojili štědrý americký systém. V půlce filmu jsem tušil, že se nakonec falešný pár do sebe zamiluje a čeká nás klasická slaďárna s velkým happy endingem. K mému překvapení se ale tak nestalo a duo režisérů Ben Lewin a Elizabeth Allen Rosenbaum nakonec naservírovali poměrně dospělejší a uvěřitelnější příběh. I když si myslím, že zahrát to na romantickou notu v závěru by bylo hrou na jistotu a možná i s celkovým lepším výsledkem, oceňuji režisérskou odvážnost odvyprávět zcela jiný příběh. Nesmírně jsem si užíval scény se Sofií Carson, dobře se na ni dívá a opravdu nádherně zpívá. „Zranitelná srdce“ jsou nakonec příjemným překvapením a dokázal jsem se parádně odreagovat. ()

xxxLussyxxx

Zatraceně krásný film! ♥ Hltala jsem každou minutu, hlavní dvojice velice sympatická a byla mezi nimi dobrá koukatelná chemie, děj skvěle odsýpal a soundtrack naprostá pecka! Já normálně nemusím filmy ve kterých se zpívá, většinou to i přeskakuju, ale tady se to krásně poslouchalo a Cassie je neuvěřitelně energická, má krásný hlas a prostě těm písničkám dodávala šťávu. Krásná romantická jednohubka na večer :) ()

• Když jsou Cassie (Sofia Carson) a Luke (Nicholas Galitzine) oddáváni, říkají své „ano“, zatímco stojí čelem k oddávající. Když si později Cassie pouští video obřadu, říkají si „ano“ čelem k sobě. (Anyk)