Mrtví mladí detektivové

• USA Dead Boy Detectives
USA, 2024, 7 h 13 min (Minutáž: 52–57 min)

Tvůrci:

Steve Yockey

Hudba:

Blake Neely

Briana Cuoco, Caitlin Reilly, Max Jenkins, Yuyu Kitamura, Ruth Connell, Alexander Calvert, Jenn Lyon, Alix West Lefler, Michael Beach, Lukas Gage (více)

Dva náctiletí duchové řeší spolu s jasnovidkyní záhady pro svoje nadpřirozené zákazníky. Mocná čarodějka jim ale udělá škrt přes rozpočet. (Netflix)

Recenze uživatele betyvlckova k tomuto seriálu (2)

Mrtví mladí detektivové (2024)

Celkem jsem se toho bál, především o to, aby to úplně nezkazilo celý feeling okolo sandmana. A ono se to nakonec povedlo. Show dokáže zabavit novými zajímavými charaktery a současně vrátit na scénu i staré známé. Jako to bývalo u sandmana tak i tady jsou epizody jako na houpačce. Jedna epizoda může být 10/10 a druhá sotva 5. V tomhle, ale dead boy detectives vedou, jelikož narozdíl od sandmana je to mnohem souběžnější. Sandman měl problém v tom, že první polovina byla skvělá a ta druhá mi to celý znechutila. Tady se, ale žádné dělení na poloviny nestalo a ano sice je pravda, že jsou zde silné i slabé epizody, ale stále se v rámci mezí jede na podobné kvalitě a rozhodně to není tak že ODPAD TOP TOP TOP ODPAD ODPAD TOP ..... 9/10 ()

Případ domu Devlinových (2024) (E03)

Absolutně geniální. I největší odpůrce seriálu musí uznat, že se tahle epizoda vyvedla. ()