Jiří Markovič dostane od Ladislava Hojera na Vianoce nečakaný darček. Priznanie k ďalším dvom vraždám. Na Slovensku pri priehrade Ružín a na děčínskej náplavke. Od vedenia dostáva Jiří Markovič jasný rozkaz – dokončiť vyšetrovanie týchto dvoch vrážd a celý prípad uzavrieť (Voyo)

Eire

Na Slovensku bol bordel uz za Ceskoslovenska , teraz sa to este zhorsilo odkedy sa Cesi trhli... Ten slovensky vysetrovatel bol este vacsi magor ako LADA... 😂 To sa clovek potom ani nedivi, ze organizovany zlocin je v sucastnosti na najvyssich miestach v SLOVAKISTANe, ako za Meciara... Avsak spat k serialu: od 3. Casti je to jazda 95% ()

varg

No aké máme u nás dievčatá? ... hezké ... A vy by ste dali všetku tú krásu do pazúrov tomu kanibalovi ?! Co ci jebe už na čisto ?! Oddychovka pred finále ako má byť !!! Preto znovu za 5 ! ()

quokam

Holt je tezke mozna nemozne udrzet velice vysokou latku po celej serial, zvlast emocionalni.  Zahrnout pripad, ktery uz mistrne, byt v trochu jinem zanru, ztvarnil Pitaval byla trochu drzost - herecky vykon pana Peska zustal neprekonan. Zde 8/10. ()

Metuje

Pořád si stojím za tím, že by to mohlo být mnohem kratší, 3 nebo 4 díly by tomu podle mě slušely víc. Nicméně se v tomhle dílu pro mě perfektně spojilo dávkování humoru a vážnosti, zároveň bylo alespoň dle mého dost jasně ukázáno, že Markovič nehrál divadlo, ale myslel to naprosto vážně. Jestli byla realita policejního sboru podobná té seriálové, tak to je dost smutný. ()

TKommander

Tenhle díl v podstatě do seriálu nepřináší nic nového - situace, které jsme již měli možnost vidět, dialogy, které jsem již slyšeli... Po vysokém hodnocení předchozích dílů tenhle musím hodnotit protichůdně. ()