Diskuze

Fidel. (hodnocení, recenze)

OK tak mi napiš adresu a já ti to pošlu. Email mám v profilu.

Balvanos (hodnocení, recenze)

No to by bylo super, ted sem o tom čet, že tam sou navíc scény z chytání vetřelce atd...domluvit by sme se mohli..já ti za to mužu poslat taky nějakej nášleh:) třeba doktora Divnolásku:)

Fidel. (hodnocení, recenze)

Změny v grafice tam nejsou. Jde o 30 minut dosud nezvřejněných scén a některé původní jsou zase vystřiženy. Průběh celého filmu je trochu odlišný. Např. vetřelec se narodí z býka na jatkách a ne ze psa jak to bylo v kině. U nás to vyšlo v roce 2004, ale teď už to asi v prodeji není. Mám toto DVD a popř. mohu udělat zalohu a poslat. Samozřejmě free.

Balvanos (hodnocení, recenze)

tady to asi neni co?? a nějaký změny grafiky? protože ten vetřelec vypadal hrozně

Fidel. (hodnocení, recenze)

Původně to měl být directors cut, ale Fincher se od toho distancoval. Myslím, že je to tak 5 let starý a vyšlo to na DVD jako dvoudisková edice Special Edition. Tato verze je hodně odlišná od původní.

Fidel. (hodnocení, recenze)

Dvojka je nej, pak jednička, třetí trojka a SE trojky je ještě mnohem lepší. Čtyřka má dobrý námět a pár akčních scén jinak je to však ostuda série, hlavně závěr.

Balvanos (hodnocení, recenze)

dvojka je nejlepší to je jasný, ale ta trojka..newim newim...z toho námětu mohl bejt nářez jako prase, a bohužel neni:)

Balvanos (hodnocení, recenze)

Já bych to seřadil takhle.... 2 je nejlepší, pak čtyrka, pak jednička, a pak trojka, k tý sem dotedka apsolutně nepřilíp:)

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

To spíš 2 je nejlepší,pak je to 1..........pak 3...................a pak 4 (čímž proti čtyrce nic nemám) :)

Balvanos (hodnocení, recenze)

Podle mě je nejhorší Trojka, ta je fakt dost ubohá, nápad je třeba celkem dobrej, ale to provedení bleeeee....:)

Cortigon

Cortigon (hodnocení, recenze)

jsem fanda do série Alienů, bohužel musím říct že Vetřelec 4 je dílem nejslabším. 1čka je skvělej horor, 2jka = válka (podle mě nejlepší díl), 3 je o něco málo slabší ale pořád hutná atmosféra. 4rka nevyniká v ničem. Lidskej alien vypadá už v dnešní době poněkud trapně a jediná dobrá scéna se odehrává podvodou, kdy honí členy posadký naštvaní alieni. A možná ještě ta poslední scéna když umírá ten lidskej alien, ale to hlavně díky skvělému výkonu Weaverové, kdy chemie mezi jí a aliem fungovala. Škoda no.. bohužel i AVP serie stojí za...

Chosé85

Chosé85 (hodnocení, recenze)

Určitě nejslabší díl z celé série a ani nevím jestli se tento film dá zařadit mezi předešlé...Kam se sakra poděla ta hutná a beznadějná atmosféra?!

SantatLoTR

SantatLoTR (hodnocení, recenze)

Docela to ušlo. Lepší než předchozí díl to rozhodně. Navíc Ron Perlman září jako nikdy.

petero

petero (hodnocení, recenze)

Alien 3 SE na mňa ešte len čaká a ako tak čítam tie chváli na túto verziu začínam sa na ňu dosť tešiť.

petero

petero (hodnocení, recenze)

Práve som štvorku videl znova v TV a je to s pribúdajúcimi rokmi horšie (už v kine som z toho bol sklamaný), na rozdiel od trojky, ktorá mi príde čím ďalej tým kvalitnejšia.

elshish

elshish (hodnocení, recenze)

Myslím si, že už se nedalo moc očekávat o 4 dílu. Nejlepší scéna je ve vodě, ale myslím si, že potvůrky by byli zdaleka rychleší:) Takže hoši by to určitě nerozdýchali..

brutale

brutale (hodnocení, recenze)

Čo sa vám na tom tak nepáčilo ľudia.pauk ja to vnímam ako výbornú vec