Grindhouse: Machete

Celý film 2

Ušili na něj boudu, on však vyvázl a vydal se cestou zběsilé pomsty, kde není místo pro slitování, ale pouze pro utrpení, nářek, bolest a ještě dvakrát utrpení. Zanechává za sebou hromady zohavených těl padouchů a jediné, co dokáže vnímat, je hřejivý pocit zadostiučinění a poctivě odvedené práce...
"Vy*ebali s nesprávným Mexikáncem!" (havLord)

RajAthen

Podle mě nejlepší část projektu Grindhouse. Člověk z něj cítí staré, dobré a šílené časy ala Desperado a jemu podobní. Zrovinka Desperada mi také asocijuje barman z uplivaného baru, který se zde dal, zdá se,na víru (ale způsoby toliko nezměnil). Film, co si na nic nehraje a pyšní se svou prvoplánovitostí, bude buď céčko, nebo prvotříční béčko. Držím palce. "They fucked up with the wrong Mexican." ()

Henry Morgan

Nebyl to ten z reklamy na zahradní náčiní? :D Jako předehra k Planetě teror sranda klip, jako film by to mohlo být dobrý a kdyby to tak i zustalo, tak by to bylo vynikajici ()

Matyas

Nikdy jsem na Grindhousy nebyl, nikdy jsem nepovažoval Dannyho za něják nadaného herce, a nepovažuji RR za dobrého režiséra. Do toho, ukamenujte mě | 5/10 3* ()

xladojx

Tak tohle žeru. Zběsile divoká, byť jen tříminutová jízda, která nemá chybu. Životní role Dannyho Treja :-) ()

Kiki-Jiki

Možná to nejlepší z celého projektu Grindhouse a nejspíš nejlepší "krátkometrážní film", co jsem na ČSFD hodnotil. Fiktivní trailer s oblíbenou geodetickou pomůckou v hlavní roli. Dobrá zpráva je, že se nakonec dočkáme i celovečerního filmu, i když to tak zpočátku nevypadalo. Ovšem datum premiéry 19. 8. 2010 je nereálné, neboť americká premiéra byla odsunuta na září. ()

Dantte..

Toto je moje gusto. Drsný fiktivní trailer a velká pocta béčkovým filmům. Prostě paráda a ten padre s brokovnicí byl nejlepší :-D. ()

Pai-Mei

Super kratučká paródia na Desperado. Hlavne scéna, keď vybehne na strechu limuzíny a nahádže dnu tie svoje mačety rovnakým štýlom ako to urobil v Desperadovi. ()

Aildrin

Dnes již nefiktivní trailer k připravovánámu filmu. Bohužel současná předělávka došla jistých změn, ale přesto, bude se jstě nač těšit. Jen doufám, že film samotný nebude horší než tenhle užasný trailer. :-) ()

Kuzmik

Další Grindhouse, na který se podívám, protože brutální akční scény a napětí, že by se dalo krájet nikdy nechybělo. Danny Trejo a jeho machety bude zkrátka nezapomenutelný odvaz a ražba. ()

migele

Pro mě povedené béčko. Fajn podívaná, po shlédnutí už starosti jinde... po druhé už bych se na to nepodíval s minimální roční pauzou. ()