Reklama

Reklama

Přiznej se, Fletchi

  • USA Confess, Fletch (více)
Trailer 1

V této nevázané komedii hraje Jon Hamm hlavní roli coby šibalsky okouzlující a nekonečně problémový Fletch, který se stane hlavním podezřelým v případě vraždy, když pátrá po ukradené sbírce umění. Jak může prokázat svoji nevinu? Zjistit, kdo z dlouhého seznamu podezřelých je pachatel - od excentrického dealera umění a pohřešovaného playboye až po bláznivého souseda a Fletchovu italskou přítelkyni. Zločin nebyl vskutku nikdy tak neorganizovaný. (Paramount Network)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (32)

spikey1 

všechny recenze uživatele

Hamm má charisma, který táhne jak lokomotiva. Je v podstatě skvělým komikem a zároveň mu věřite i svižnější části. Pak jsou tam fyzické anekdoty s policisty a tam to tak hrozně drhne a ničí jinak fajnový situační komediální chvilky. Závěr úplně šustí papírem. Přítom je to perfektní konverzačka s báječným tempem. Kéž by tam byl o chloupek lepší dohled. Na každý pád jsem si to moc užil a už se těším na další podobný "who done it" film někdy o víkendu úplně ideální na lenivé odpoledne. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Pre mňa jedno gigantické príjemné prekvapenie. Od Mottolu som videl 4 filmy, a všetko to boli nudné komédie. Jon Hamm bol pre mňa synonymom nevýraznosti a napriek tomu, že som s ním videl kopu filmov a seriálov, tak si jeho postavy skoro vôbec nepamätám. A bum, stal sa zázrak a v komediálnej polohe dokázal byť vtipnejší ako Chevy Chase a to je už čo povedať. Možno práve preto, že sa väčšinu času Hamm tvári vážne a pritom si ironicky všetkých naokolo doberá, tak humor tak strašne dobre fungoval. Aj samotná detektívna línia ma celkom bavila vďaka mnohým ďalších komických postavám. Hlavne epizódka s otravnou susedkou Annie Mumolo je geniálna. Bavila ma aj dvojica detektívov, šedivý Kyle MacLachlan alebo kráska Lorenza Izzo. Proste celkovo je skvele vyvážený humor a seriózna detektívna línia. Len ten záver mi pripadal málo napínavý. Ale je vtipné, že vraždu nakoniec nevyriešil, inak zvyšok filmu inteligentne pôsobiaci hlavný hrdina, ale dvojica detektívov. Dúfam, že vzniknú aj ďalšie diely. Mohla by z toho byť skvelá séria. 8/10. ()

Reklama

p.a.douch 

všechny recenze uživatele

Takže Hamm mě v roli Fletche baví víc než Chevy Chase v předcházejících dvou filmech. Film je zábavný a postavy správně střelené. Řešení mě celkem překvapilo. Všichni zúčastnění herci dobří, ale Marcia Gay Harden perlila nejvíc. Filmy režírované Gregem Mottolou mě baví a i tady odvedl slušnou práci. Takže dobrá zábava a příjemně strávených 99 minut. ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Na detektívky moc nie som, ale v tomto prevedení sa mi to celkom pozdávalo. Celý film ťahá výrazným spôsobom vpred Fletch (s vynikajúco obsadeným Jonom Hammom), ktorý svojou drzosťou, aroganciou a sarkastickým prejavom odzbrojil snáď úplne všetkých. Svojimi unáhlenými závermi a omylnosťou búra všetky mýty o klasických detektívoch a vyšetrovaní zločinu. A práve to robí z tejto detektívky niečo iné, svieže, inovatívne. Mnohým tradicionalistom sa to asi páčiť nebude, ale mne sa to páčilo. Toľko sarkazmu a irónie pokope, a celkovo výborné dialógy, to u mňa slávilo úspech. 4* (takmer až 5) ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele

Zpočátku se to tvářilo jako zajímavá a zábavná záležitost, pak ale humory upadly kamsi k podlaze a stala se z toho taková, sice velmi kvalitně obsazená a svým způsobem zábavná, přesto pouze blbinka. Ne, že by mě úhlavní hrdina nebavil, problémem se pro mě stal fakt, že se z původně skvělého konverzačního humoru stal po čase humor situační, a když jsem pak například sledoval, jak se jedna z postav nesmírně vtipně polila koktejlem, něco uvnitř mě na snímek rezignovalo. Na druhou stranu je pravdou, že mě převelice pobavilo, až nadchlo, když se setkali I. M. Fletcher a Frank Jaffe (pokud jste viděli Mad Meny, jistě chápete). Taky jsem si stihl oblíbit Lorenzu Izzo a její italskou angličtinu. / Poučení: Než vyhodíš obzvláště ošklivý obraz, nech si ho pro jistotu ocenit. Čím ošklivější, tím bude pravděpodobně dražší. ()

Galerie (39)

Zajímavosti (2)

  • Zatímco v knižní předloze přestal Fletch s novinařinou kvůli tomu, že získal velké množství peněz od zkorumpovaného podnikatele a mohl opustit USA, moderní filmový Fletch (Jon Hamm) se svojí profesí seknul kvůli tomu, že ji začaly znehodnocovat sociální sítě. (DavePave)
  • Než hlavní roli Fletche dostal Jon Hamm, kroužil kolem ní Joshua Jackson. O moderní adaptaci jednoho z románů o Fletchovi se pokoušel i Kevin Smith, který chtěl do hlavní role obsadit dlouholetého spolupracovníka Jasona Lee. To ale zavrhlo studio. (DavePave)

Reklama

Reklama