Clay (Jason Statham), bývalý agent tajné organizace Beekeepers, se po smrti svého přítele a souseda vydává na cestu krvelačné pomsty celostátních rozměrů. (Arigato)

KT83

Docela dobrý akční scény, ale prezidentka USA, to už je trochu moc. Kasovní trhák to určitě není, nicméně u amerických hlášek se vždy zasmějeme. ()

Vikimi

Na Stathama se dobře dívá, navíc tady mu role včelaře, který se stará o včelky a stáčí med opravdu sedla. Bohužel dost přitažené za vlasy, kdy celý elitní tým se zbraněmi se ani jednou netrefí. Příběh dobrý, ale člověk nad tou neschopností FBI, SWAT a žoldáků nesmí přemýšlet.  Trochu kopírka Johna Wicka, na jedno shlédnutí dobré, víckrát asi není potřeba. ()

Reyer

Nemůžu si odpustit. Tady se pokoušel inspirovat BabouJagou Johnem Wickem. Ale nepovedeně. A obcas ta grafika... škoda. ()

Fakof

Včelár je určite sklamaním tohto roku. Ide o ďalší film snažiaci sa replikovať Johna Wicka a teda dostávame uzavretú hlavnú postavu, ktorá je nezastaviteľný zabijak a nezastaví sa až dokým sa nepomstí všetkým, ktorý mu zabili niekoho veľmi blízkeho. Áno, niektoré bojové scény boli super ale to je asi tak všetko, o ničom príbeh, o ničom kulisy, proste nič prečo by som si tento film potreboval znova pozrieť alebo niekomu odporučiť. ()

JohnDark

The Beekeeper, Akčný, USA 2024, R: David Ayer, H: Jason Statham, Emmy Raver-Lampman, Josh Hutcherson, Bobby Naderi, Minnie Driver, David Witts, Michael Epp, Jeremy Irons, 40% ()

freebob

Super oddechovka s mým oblíbeným Jasonem Stathamem, který po vzoru Johna Wicka likviduje sebranku internetových podvodníků.A to v režii Davida Ayera, který umí když chce. ()

sml41 odpad!

na včely alergicky chvalabohu nie som  ale na sračky tohto tipu ano.budem sa musiet spojiť s tym včelarom a dat mu tip na potencionalnych podvodnikov, kedze na všetky moje inzeraty na bazosi odpovedaju "podvodnici z pakety" a kazdy chce udaje z moje karty...najviac sa mi páčil ten pestrofarebne oblečený zasahovy team s jednonohým magorom-paráda!a tych realnych hackerov zobrali odkial?... z nedelnej školy či kostola? strašne dialogy a o autenticite filmu pomlčim... resp. Jason začal točiť sračky ()

woody.birch

Pravda, na pět hvězdiček to není.  Jenže hned na začátku mě vzalo to intro. A k tomu něco jako esence Jasona Stathama. Film šlape a pořád se něco děje. Kdo chce Utrpení mladého werthera, ať si pustí něco jiného. Ta poslední pochybná hvězdička je za to, že tu Josh Hutcherson dostal pořádně po papuli. Já toho fracka fakt nesnáším. ()

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt