57 let po tvrdé zkoušce s mimozemským tvorem je Ellen Ripleyová v hyperspánku zachráněna dálkovým záchranným týmem. Dojde dokonce k vyšetřování, při kterém ji chtějí obvinit ze zničení tvora, o kterého vysoce postavení vojenští pohlaváři stáli. Nakonec je osvobozena, je jí ale nabídnuta účast na jiné výpravě: na planetě, odkud vetřelec pocházel, mezitím vznikla kolonie s lidskými obyvateli. Ti se nyní odmlčeli a chystá se mise složená z vojáků námořní pěchoty, kteří mají na planetu sestoupit a vyšetřit, co se tam stalo. Ripleyová se svými znalostmi nebezpečného tvora by se v ní uplatnila. Ta se rozhodne takto skončit s nočními můrami a nepříjemnými vzpomínkami na monstrum – vetřelce a s nabídkou souhlasí. Znovu se tedy ocitá na nehostinné planetě, kde nacházejí kolonii opuštěnou. Jediný, koho najdou, je malá vystrašená holčička. Brzy zjistí, že všichni obyvatelé se stali oběťmi vetřelce – ne však jednoho. Vetřelci se poněkud rozmnožili a planeta je jimi zcela obsazena… (TV Prima)

Diskuze

SeBig

SeBig (hodnocení, recenze)

Shakers: ajo! hej husty takovej grázl Hudson! :D Michael Biehn měl v T1 skoro stejnou roli jako v Aliens mě to aspon tak přišlo jako že hrál vojáka víš co :) a T1 mám radši než T2

Shakers (hodnocení, recenze)

martin3nec: však tu môžu dostať aj v tom novom filme.Ale Alienov si nechajú do jednotky a podla mňa určite nebude kaziť to kúzlo prvého filmu.Každopádne ten nový projekt sa má zaoberať kolonizáciou planét, či napr. vzniku spoločnosti Weyland.
SeBig: tak ten film som nevidel, ale v T2 som ju videl.V T1 hral napr. Bill Hudson Paxton
Btw. ten nový film čo sa chystá sa vola Prometheus.

SeBig

SeBig (hodnocení, recenze)

Shakers: tak to zní zajímavě a jaký to má nazev? Teď jsem koukal na Jenette Goldstein a všiml jsem si že hrála v Terminator 2 že jsem si ji nevšiml docela se divím..jo a je jeden film kde hraje Vasquezová, Bishop a Hudson a už si nepamatuju název...

Shakers (hodnocení, recenze)

SeBig: ale ano, ako vravím.Nebude to s alienmi, ale bude sa to odohrávať pred jednotkou (čiže v rovnakom vesmíre).Uvidíme tam mimozemskú rasu Space Jockey, ktorú sme videli už v prvom diely.Na starosti to ma  pán, ktorý celé to mimozemské besnenie odštartoval - Ridely Scott.

Shakers (hodnocení, recenze)

martin3nec:  ano nový alien bude, ale nebude o Alienoch a bude sa to odohrávať pred jednotkou, ale o mariňákoch žiadna zmienka.Ten film ktorý sa chystá sa volá Prometheus.

Shakers (hodnocení, recenze)

martin3nec: O ničom takom neviem.Ale ak si niečo počul, tak to boli asi len dohady.

Petike

Petike (hodnocení, recenze)

Vďakabohu, že máme tento film ! Inak by všetci stereotypní vesmírni mariňáci čo prišli po ňom nemali čo citovať ! :-P ;-))

Shakers (hodnocení, recenze)

Detail, aj tak nepočítaš kto ich zabil najviac :-) btw . Setry Guns strieľajú sami, takže nechal by som víťaza - Vasquez. :-)

fr3ak (hodnocení, recenze)

No rozhodnutí kde budou barikády a Sentry Guny udělali Ripley s Hicksem a o to tu přece jde ne?

Shakers (hodnocení, recenze)

Však áno hlavne oni pozerali na mapu a pod. , ale v podstate sa na tom podieľali všetci.

fr3ak (hodnocení, recenze)

Shackers: Všech? Být tebou, tak si ten film pustím a pořádně se na něj podívám, protože přesné umístění Sentry Guns byl nápad Ripley a Hickse.

Eru

Eru (hodnocení, recenze)

Nejvíce jich asi sestřelili ty automatické věžičky. Ale nepamatuji si čí to byl nápad. Vy ano?

AkrObatiX

AkrObatiX (hodnocení, recenze)

a co pak Ripleyová ta zničila celý úl sice jen facehuggery a pak i královnu a asi tak 10 normálních.

fr3ak (hodnocení, recenze)

Stallone: Tak o tom bych se docela hádal, protože si myslím že nejvíc jich sejmula Vasquez. Vem si že s Drakem měli v hnízdě při první akci jako jediní munici do Smart Gunů a docela dost jich tam kosili. Pak při útěku tam ještě v laborce spolu s Hudsonem jich dost postříleli a po tom co ho odtáhli, tak to tam ještě likvidovala granátometem a nakonec při ústupu šachtou plus použití granátu - takže jich Hudson mohl těžko sejmout víc :)

Stallone

Stallone (hodnocení, recenze)

Opravdu super podívaná. A málo lidí si uvědomuje, že Hudson jich sejmul nejvíc.

alien99

alien99 (hodnocení, recenze)

speciálně soundtrack k ALIENS je podařený. Jinak pokud jste zruční v papírovém modelaření, tak si stáhněte některé moje modely z Vetřelců na http://aliens.humlak.cz , nebo pokud je vaší strdcovkou loď U.S.S.SULACO tak se zrovna rozjíždí stavba na http://www.sulaco.cz

J. K. Lister (hodnocení, recenze)

Ty čtyři filmy mám tak okoukané, že znám většinu dialogů nazpaměť, ani bych k anglické verzi nepotřeboval titulky, jen bych se nechal unášet jednotlivými obrazy a podmanivými skladbami z jednotlivých filmů nepočítám-li AVP.

J. K. Lister (hodnocení, recenze)

Přesně tak, jen jsem čekal, koho tahle hláška napadne. Královna porodí a vy zemřete. Všichni ve společnosti zemřou.

gemball

gemball (hodnocení, recenze)

' Vy máte v těle monstrum, vetřelce a je opravdu odporný zanedlouho vyleze vašim hrudním košem a vy zemřete nějaké otázky?,, tohle si myslel J. K. Lister :-) ?

J. K. Lister (hodnocení, recenze)

Redix: Protože je to face hugger, jeho jediným životním úkolem je naklást do těla hostitele vajíčko a chastbuster se z těla hostittele prokouše. Je opravdu odporný. A hostitel umře. Nějaký otázky?

Zemřel Bill Paxton, Hudson z Vetřelců

Zemřel Bill Paxton, Hudson z Vetřelců

26.02.2017

Avataří sága bude mít 5 dílů

Avataří sága bude mít 5 dílů

14.04.2016

Pamatujete si, jak se v roce 2012 vyklubaly ze dvou sequelů Avatara tři? James Cameron tehdy zvednul nejedno divácké obočí, no a teď se mu to povedlo znovu. Jeho vystoupení na CinemaConu totiž… (více)

O čem měl být pátý Vetřelec?

O čem měl být pátý Vetřelec?

30.11.2015

U 20th Century Fox nedávno zrušili dva velké filmy. Nejdřív se škrtly plány na Fantastickou čtyřku 2, protože jednička bolestivě neuspěla, a záhy jsme přišli o pátého Vetřelce. Ten je údajně jen… (více)