matobystro

Do teraz som žral ,,votrelčiu" hrdinku Ripleyovú a teraz mi to Cameron vynútil svojou Sarah Conorovou jej synom a Terminátormi. V podstate to isté čo v 1 len troška prepracovanejší scenár a dobre sa pohrali s cestovaním v čase. Arnold v koži už toho dobrého a.... a.... dávam 5 *****. Arnold ako Terminatror snažiaci sa o úsmev a potom Strýček Bob no na nezaplatenie... ()

Daertelon

Peckový sci-fi plný akce a konspirace. Vyladěný, doladěný a skvělý scény, dialogy, efekty a herecké výkony. Palec nahoru přede všemi, kdo se na filmu účastnili a snad díky němu získají legendární pověst už navěky. Jedná se o jeden z nejlepších filmů všech dob a to právem. Zapomněl jsem si přidat Camerona do oblíbených režisérů a jak nad tím teď dumám, to byla obrovská chyba. Dobrý komentáře: Guran, Phobia, Gemini, Lima. Jo, a za mě pouhopouhých 95%. ()

zzzzzjjjjj

Oscar 4 : Střih zvukových efektů,zvuk,masky,vizuální efekty + 2 nominace : střih,kamera.Bez diskuze nejlepší díl a vůbec nejlepší dílo Jamese Camerona, díky Terminátorovi se zosobnostnil a je taky tak oblíbený.Herecký výkon Arnolda Schwarzeneggera byl bez jediného zádrhelu.Co se týče mě a mého pocitu, musím dát pouze 4*, z důvodu: od půlky filmu do 100. minuty jsem se moc nebavil, z toho vyplývá naprosto zasloužených 82%. ()

Demonn

Geniální film, ve kterém člověk dokázal naprosto přesně ztvárnit stroj...Arnolda asi nikdo nemá za top herce ale kdo by líp dokázal zahrát stroj bez emocí? A Robert Patrick jako Arnieho protivník zdatně sekunduje a skvěle zahrál stroj, který se nezastaví před ničím, nezpomalí, neunaví se, dokud nesplní svojí misi. Je to zkrátka bomba. 95% ()

Bifftekk

Měl bych se stydět a také se stydím, neboť Terminátora jsem poprvé viděl až v dospělém věku a to čirou náhodou. Byl jsem debil, že jsem se na to nepodíval dříve, jelikož to byla skvělá 90ková Sci-fi podívaná. ()

mrclTV

Súboj dvoch uber drsňákov v jednom z najlepších akčných filmov. Seriózne si neviem vybrať, ktorá postava sa mi páčila viac - vlastne nezničiteľný nový T-1000 (v perfektnom podaní Roberta Patricka) alebo osvedčená (a vylepšená) klasika - kamenná tvár Arnold. V mojom neexistujúcom zozname top akčných filmov, zaberá popredné priečky - maximálna akcia od začiatku do konca. I keď musím poznamenať, že tvorcovia využívajú rovnaký postup, vo filme sú hneď dve "naháňačky" s kamiónmi (v jednotke bola tiež jedna), vyvrcholenie filmu je opäť v priemyselnom podniku a podobne. Ale funguje to a to je hlavné. ()

0verseer

Čo môže byť lepšie ako Terminátor? No predsa dvaja terminátori! Cameron je filmový génius a Terminátor 2 je najlepším sci-fi filmom vôbec. ()

johnny01

Dějově je rozhodně lepší než jednička, dobré hlášky, oba terminátoři hrají dobře a sedí do svých rolí (záporák ovšem výrazně lépe), ale – to se prostě nemá dělat, aby stejný herec byl jednou záporák a pak klaďas. To velmi sráží tento film. A Arnie prostě hraje lépe záporáka, ale je pochopitelné, že jako hvězdu ho diváci chtějí jako klaďase. ()

Frog.cz

Klasika nejvyššího kalibru,když jsem ji viděl poprvé s pirátským dabingem nebyl jsem ještě týden schopen myslet na nic jiného.A teď 3Déčko,tak to si teda nenechám ujít i když do kina teda moc nechodím.A doufám že to bude prodloužená verze kterou mám dyvku,nejvic se mi líbilo když John učil Arnolda zasmát se,ten jeho koňský úsměv stál opravdu za to :-) Jenom mám obavy že příští váka v roce 2029 nebude proti strojům ale proti islamistům a v tom případě nás opravdu bůh ochraňuj.A vstala z místa bejby :-) ()

ACDCKL

Znova pod taktovkou Jamese Camerona, v hlavní roli znova Arnold, tentokrát v roli kladného robozabijáka chránícího budoucího vůdce lidí, dobře obsazená záporná role díky Robertu Patrickovi, je tato temná scifi přesně ten typ pokračování, co lidi milují. Z mého hlediska je dokonce tento díl ještě o třídu výše než první. Film má výbornou akci, scénář není děravý, hláškující Arnie je výborný, speciální efekty jsou na mistrovské úrovni a přitom jich není tolik, aby to znevážilo děj filmu. Rozšířená verze navíc rozšíří obzory diváka a vysvětluje věci, které člověk nemusel vědět. Kdyby to šlo, dal bych filmu více než 5 hvězdiček. ()

horor2

Podobný případ jako u Vetřelců. Cameron druhý díl krásně vymazlil k dokonalosti a ukončil. Vše funguje jak má od scénáře, režie, kamery, herců, střihu až po samotnou legendární hudbu, která se v následujících dílech úplně vytratila. ()

PlayEasy

Jak překonat první díl a natočit jedno z vrcholných děl svého žánru rychle a účinně. I přesto, Die Hard rulez! :) ()

Ivoman

Přeceňovaný film. Mnohdy lidmi, kteří ani neví o čem je. Obrovsky filmu pomohlo 3D neuvěřitelně perfektně zpracované. FullHD pomohlo také, ale v některých místech to filmu ještě ublížilo, ve 4K to bude ještě horší. Opravy triků filmu samozřejmě jen a jen prospěly. ()

toty

Tento film je jednoducho skvost sci-fi filmov. Ak by sa dalo, sem by patrilo určite 6 hviezdičiek a to absolútne bez váhania. ()

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu