Asdas

Povinnosť pre každého filmového fanúšika. Film, ktorý definitívne odštartoval digitálnu éru, Cameronovi dopomohol do prvej ligy v továrni na sny a "Arnie" si definitívne potvrdil status- nezabudnuteľný. Jeden z najlepších sci-fi filmov všetkých čias a zároveň film "Ktorý ma naučil milovať akčné filmy! Ps: Na scény nabíjania brokovnice a Arnieho rotačníková scéna proti policajtom sa len tak nezabúda:) ()

vlKousek

No po zásluze jeden z nejlepších akčních filmů všech dob. U mě myslím vyhrál na plné čáře. "Tekuťák" je vážně dobře vymyšlenej frajer s jediným cílem: " To terminate John Connor" a všechny, co mu přijdou do cesty. Jediný, který má šanci ochránit Connora je starý známý Arnie a jeho nemilosrdný výraz, který umí jenom on :)). Tento film mě asi neomrzí nikdy, protože je vážně dokonalý ve všem všudy. Sakra, proč vlastně nemám Camerona mezi svými top10?? Protože myslím, že právě díky němu je tento film tak výjimečný. ()

Pavel_Pan

Je to strhující podívaná, nic víc - nic méně. Nicméně, jak by k tomu přišel Kurosawa a česká "Nová vlna", kdyby si takto přiblble neoriginální zábava omotala naši poetiku a zbytky šedé mozkové kůry kolem prstu. Vznikl by anatomický nonsens; dost na tom, že její jednoduchoučkou interpretaci chápe každý druhý. ()

Mario41

Terminátora zbožňuju už od malička, kdy jsem se vždycky bál T-1000. Nejlepší Arnoldův film všech dob. Je zde ve vrcholné formě. Cameron je pro mě bůh za tento výtvor. Film graduje a graduje az do skvělého finále ve slevárně s hláškou Hasta la vista Baby, tu prostě musí znát každý. Velice si přeji aby se nejbližší příběh o Terminatorovi povedl alespon z poloviny jako tento, ikdyž to bude úplně z jiné doby. ()

pekas

Tak já se připojím k masám, protože ani 18-ti letech tomuto filmu prakticky není co vytknout. Není to sice moje srdcovka, ale rozhodně to je povedený akčňák. ()

Borecz

Rozhodně jeden z nejlepších sci-fi filmů vůbec. Dost neobvykle dvojka s přehledem překonala velmi slušnou jedničku a právem zaujímá jednu z předních příček v síni slávy filmů tohoto žánru. Terminátora 2 jsem viděl už mnohokrát, ale vždy se na něj zas a znovu rád podívám a snad nikdy mě nepřestane překvapovat, jak přesvědčivě hraje Arnold robota...jestli on to náhodou není robot doopravdy? :) ()

gidzitka

Plnokrevný akční film s dobrými efekty a vychytávkami pana Stana Winstona. Avšak příběh, psychologie a humor jsou beznohé a na svých protézách pajdají daleko za sprintujícím Usainem Boltem, pardon Terminátorem. Snímek tedy hlavně potěší příznivce "Kobry 11" či "Komisaře Rexe", můj šálek čaje to však rozhodně není. ()

ktzc

Když se někde sejde James Cameron a Arnold Schwarzenegger vyjde z toho většinou dost dobrý film. Tenhle dokonce předčil má očekávání. Scénář, vizuální efekty a zvuk jsou jedinečné. Nejlepší akční film s Arnoldem Schwarzeneggerem!!! Jeden z nejlepších akčních filmů vůbec. ()

Brmbolec

Aj keď mám radšej jednotku, tak tento film je dokonalou scifi akčnou jazdou, ktorá sa stala pre mnoho generácii kultom všetkých kultov.... ()

Romeroo

Nebudu zde psát nic o efektech, řežii, kameře, příběhu, Arnoldovi a terminátorech...napíšu jen že 15. příčka na csfd je je zcela zasloužená...kdyby bylo na mě tak by to bylo umístění někde v TOP 10. ()

Mire

Až na otrasnú hudbu Guns n Roses (a to sa považujem za zapáleného fanúšika rocku/metalu) je to samozrejme majstrštyk. ()

HarlanWade

James Cameron je zkrátka M A C H R. Natočil film, která sklidil neskutečný úspěch a tak ho napadlo, že když dokázal něco takového tak jednoduše, tak proč to nezkusit trochu složitěji... Natočil dvojku o hodinu delší než jedničku, použil hlubší příběh, více efektů a celkově si dal o něco víc záležet. A vyšlo mu to fantasticky. Celý svět mu může děkovat. Terminátor 2 se totiž stal více než klasikou, ale i s odstupem téměr dvaceti let neuvěřitelně úchvatnou a efektní podívanou a jedním z nejlepších akčních filmů vůbec. ()

ratpile

Nejlepší akční film všech dob. Perfektně stylizovaná rytmická akce, nadčasové efekty, na akční film hutné myšlenkové podhoubí, hláškující Arnold, skvělý záporák, celá řada nezapomenutelných scén (zmražený a formující se T-1000) a správná dunivě kovová hudba. To vše v područí komplexní Cameronovi režie, kdy žádné scéna není navíc. Tohle dílo se blíží dokonalosti. Anybody not wearing 2 million sunblock is gonna have a real bad day. Get it? ()

Ivec

Ako inak, ak nie v dobrom okomentovať "zdravo" zranitelného a predsa drsného Arnolda. Vlastne keby len jeho.... ale všetky postavy v tomto unikáte. Efektne báječný, dejovo pútavý, akčne strhujúci biják - zaslúžene nazývaný klasikou. U mňa jedna z najlepších postáv, akú kedy Arnold stvárnil a v tomto tvrdení mi asi dajú viacerí za pravdu. A samozrejme - soundtrack.... super-špica-bombové! ()

natalanka

Trošku jsem si musela zvyknout na jiného terminátora, ale nakonec bychom ho doma chtěli mít všichni. Opravdu pěkná změna. A T-1000 to teda bylo něco. Skvělý výkon charizmatického a chladného Roberta Patricka. Jeho zvednutý prst těsně před likvidací jasně vyjadřující: " tak to teda ne ", bylo docela šprýmařské gesto, které se ujalo i u nás doma. Skvělé efekty. Pěkné a logické navázání. Vyjadřuji nadšení. :-)) ()

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu