Rozmazlená žena z bohaté rodiny po pádu na lyžích ztratí paměť a Vánoce stráví v pozorné péči malé holky a jejího ovdovělého táty, kterému se lepí smůla na paty. (Netflix)

Streeper

Taková vánoční verze filmu Přes palubu. Nic originálního to v sobě nemá, příběh, který jsme už viděli stokrát, předem jasně daný konec. Na film jsem se koukla převážně a jen kvůli Lindsay Lohan a jsem si jistá, že právě kvůli ní se na film kouklo 90% lidí. I po těch letech je Lindsay prostě tahák, jen škoda, že nemá ruku na kvalitnější filmy, protože pořád na to má. ()

Rathalos

No v uvodnych minutach som to mal chut vypnut kvoli hlavnej predstavitelke Sierre,ktora mi brutalne liezla na nervy,ale ako nahle stratila pamat,vsetko sa obratilo na dobre,nadherne zasnezene prostredie,uzasna vianocna atmosfera,ale i hudba,ktora vas naladi na tu spravnu notu,tieto pozitiva vyrazne pomohli samotnemu filmu,no a nemozem zabudnut spomenut Lindsay Lohan,ktora po tom vsetkom,cim si presla,drogy,alkohol,problemy so zakonom a podobne,tak vyzerala celkom k svetu a aj sympaticky,herecky to tiez nebolo zle,takze ak mam byt uprimny,pacilo sa mi to...:⁠-⁠) ()

carly

Boli tam veci, ktoré mám rada a veci, ktoré až tak rada nemám. Najlepšia postava je jednoznačne Tad. Jeho dobrodružstvo v divočine je príjemným protikladom k domestikácii bohatej dedičky. Je to v podstate Overboard, len menej problematický. Nemuseli tak tlačiť na pílu s fyzickou komédiou a aj plán na záchranu hotela bol nemastný - neslaný. Veľmi príjemne spracovaný bol návrat Sierry do "jej" sveta. A tiež oceňujem, že jej ponechali veľa jej charakteru, napriek strate pamäti. Nebol to zlý film, Lindsay stále umí, bolo fajn vidieť Chorda. Ale sú aj lepšie vianočné počiny. ()

TomX2

Neviem kto z učiteľov na našej škole vyberá tie filmy, ktoré máme na voľných hodinách pozerať, ale zbavil by som ho tej právomoci. Klamár na plný úväzok mal, keď už nič iné, aspoň sem tam nejaký ten podarený vtip. Tu sa človek nezasmeje ani raz. Neskutočne neprirodzené správanie postáv, silený pokus o vtip na každom kroku, predvídateľné jak hovädo, hlúpa romantika a ešte k tomu ešte aj prehnane sentimentálny záver. Na hranici odpadu, ten nedám len kvôli tomu, že sa mi celkom páčilo prostredie aj výprava a že to urazí skôr tým aké je to zlé, než že by to vyložene pohoršovalo (jediné, čo ma na tom sralo bola neskutočne otravná postava "snúbenca" a jeho sociálne siete). Každopádne strašne hrozný film, až sa hanbím, že také sračky musia vznikať. ()

misterz

Lindsday Lohan v posledných rokoch toho veľa netočí, no zdá sa, že sa aj tak nedokázala vymaniť z podpriemerných romantických záležitostí. Aj v tomto prípade ide o banálnu zápletku, ktorá neprinesie nič také, čo by si človek pamätal viac ako 5 minút po jej skončení. Podpriemer. 40/100 ()

• Červené SUV, kterým ve filmu jezdí Ted Fairchild (George Young), je Masserati Levante. (sQelle)