Antonia Guerrerová, ktorú priatelia i rodina volajú Kachorra, je vo väzení. Bola obvinená z vraždy. Pri prevoze do väzenia sa policajný voz zrazil s taxíkom. Vodiči aj posádky oboch vozidiel boli ťažko zranení, iba Kachorre sa ako zázrakom nič nestalo. V taxíku sa viezla Rosario Achávalová, ktorá mala nastúpiť ako vychovávateľka v rodine Bruna Moraviu. Kachorra si zobrala doklady, odporúčania i všetky veci Rosario a napriek tomu, že je o desať rokov mladšia a nemá s výchovou detí nijaké skúsenosti - naopak, aj jej by sa zišlo pár lekcií slušného správania - sa rozhodne nastúpiť u Moraviovcov namiesto ťažko zranenej Rosario, prirodzene, nie ako Antonia Guerrerová, ale ako Rosario Achávalová. Medzitým polícia bezvýsledne pátra po zmiznutej väzenkyni... (STV)

Billie777

Opravdu hloupoučký seriál. Ale jako malá jsem to měla ráda, se ségrou jsem na tom byli doslova závislé. Teď si ale vlastně uvědomuju, že jsem neviděla jediný díl a to ten poslední. Takže ani nevím, jak to dopadlo. :) Každopádně je to taková roztomilá blbůstka ale párkrát jsem se u toho i pobavila. Jedna hvězda za to, že jsem viděla už daleko horší telenovely a druhá hvězda z nostalgie. Tohle je moje dětství! :) A Natalia Oreiro tu byla roztomilá. Tehdy jsem jí záviděla její červené vlasy. :) ()

Spectre odpad!

Odpadus maximalis!!! O tejto telenovele platí (ako inak) všetko to, čo som napísal pri Divokom anjelovi až na to, že tuto navyše hlavná predstaviteľka trpí schizofréniou a rozpráva sa ehm.. s rukavicou, alebo čo to je.... minimálne to som si všimol počas prechodu cez obývačku do kuchyne, keď bolo toto veľdielo zapnuté. ---- Ľudia, prečo tomu nedáte všetci "odpad!", nech je niekde konečne 0%???? :) ()

LadyEsik

Je vtipné sledovat samé Odpad!. K seriálu nemám říct jaké pozitivum, ale sledovala jsem ho jako menší a nevzpomínám na něj špatně. Vždycky záleží na věku, v jakém daný film, seriál, pohádku vidíte, na tom, jak si to přeberete a jestli si z toho snažíte něco vzít, nebo k jakým jiným účelům využijete sledování daných snímků, a pak na neposledním místě hraje roli nostalgie, prostředí a situace, ve kterém seriál vidíte atd. Vše hraje roli :) ()

fiLLthe3DD

Pár dílů jsem viděl a nikterak mne to nechytlo (argentinská tvorba je pro mě i nadále pasé)... Oreiro je dobrá herečka... Arana je zas schopný herec... Přesto jim to však dle mého v "Andělovi" nikdy neslušelo a až mezi Oreiro a Ragem (kurva sexy frajer) jsem vnímal nějakou tu chemii... Dějově nic převratého, přesto se však Kachorra může pyšnit nějakou tou synopsí oproti již zmíněné telenovele... Hodnotit si netroufám, neviděl jsem na to dost částí ale těch 19%? Jako fakt? Za mě minimálně třicet, sice tuctové, ale oproti "Andělovi" má Kachorra alespoň nějakou synopsi a k tomu věemu není tak otravně dlouhá... ()

Ilicka

Fascinují mě útěky z vězení jakékoli povahy. To, že uprchlá trestankyně přebarví vlasy na rudo a kecá s pruhovanou ponožkou je nežádoucí efekt. A ta první epizoda, kdy Antonia prchá nebyla zase tak špatná. Ty další na tom byly hůř a ke konci jsem už jen doufala, že jí ta zlá policajtka zabije. (To jsem ještě neznala formáty typu Scofielda a Bellicka.) ()

• Kvôli postave sa rozhodla Natalia Oreiro radikálne zmeniť účes a stať sa platinovou blondínou. K bláznivosti charakteru jej však táto farba nepasovala a tak sa rozhodla pre ohnivo červené vlasy. K úmyslu s platinovou blond sa nakoniec vrátila v nasledujúcej roli Carmen v El Deseo (od r. 2004). (matthew.17)
  • V Kachorre sa niekoľkokrát objavila pieseň "Asereje" od skupiny Las Ketchup, ktorá bola na Slovensku obrovským hitom práve v čase, keď sa seriál u nás vysielal. Baby z kapely dokonca prišli na Slovensko. (matthew.17)
  • Úvodní písnička se jmenuje "Cuesta arriba, cuesta abajo" a nazpívala ji Natalia Oreiro. (HappySmile)