Tři mladé hrdinky, tři velké sny a jedna soutěž, která může všechny tyhle sny splnit. Klavíristka Anet (Kristal Shine), atletka Marta (Dominique Alagia) a tanečnice Tina (Anna Šulcová) stojí na startovní čáře dospělých životů. Mají své touhy a naděje, ale do jejich příběhů se také promítají rodinné problémy či milostné trable. Každá z trojice dívek se přihlásí do soutěže Cool Girl s nadějí, že vítězství by mohlo pomoci nasměrovat jejich život správným směrem. Postupně však zjišťují, že k tomu, aby si člověk uvědomil svou hodnotu, je třeba především věřit v sebe sama. Film vznikl na motivy stejnojmenné úspěšné knihy Leny Valenové. (Donart Film)

maverick10 odpad!

Jsem silně věřící. Pokud na sekundu spozoruji, že nejsem loajalní k Bohu, mamince či Aleně Schillerové, musím se potrestat. Sebemrskačství stalo se mým celoživotním pokáním. Trhání nehtů a bičování žíněmi s hřebíkama se pro mě stalo tak rutinní záležitostí, že po čase stávala se tato činnost dosti lechtivou. Až jednoho dne a Alláh je mi svědkem (ou zase další nehtík), spočinul můj zrak na tomto veledíle. Od té doby mé sebemrskačství spočívá ve sledování tohoto veledíla over and over again. A věřte mi, je to očistec!!! Horší už je jen žvanění ABčka u poslaneckého pultíku. ()

Petrmachovec

Tak toto byl vskutku záhul, Cool Girl! se snaží o mnoho a nefungují v ní nic. Postavy jsou stejně ploché jako Šulcová a děj je nekomentovatelný. Dějové linky jsou zbytečně provázané a celá poměrně zajímavá tématika influencerů je tady zpracovaná poměrně nudně... Vše je předvídatelné a celkově se ve filmu nenajde ani nic, co by vás svojí stupidností přímo rozveselilo, je to prostě meh. A to ani nemluvím o scénách, které působí jako z nějakého YouTube "skeče". 1/10 za jednu sympatickou postavu. ()

chrispe

Pustila jsem si to ze zvědavosti a čekala hovadinu. Myslím, že cílovka bude spokojená, děcka tak 11 až 14 let, spíš holky. Obsadit do hlavních rolí influencerky je dobrý marketingový tah, i když koukat na křečovité neherectví Anny Šulcové místy dost bolelo. Ale to cílovka řešit nebude, stejně tak neoriginální děj a celkovou plytkost. ()

Alden_Larson odpad!

Absolutní filmové selhání. Všechno, na co tento film šáhne, pokazí, a to nemá zrovna tak velký dosah. Jeho děj je plný klišé, je neskutečně předvídatelný a tím pádem hrozně nudný. Protagonistky nebyly ničím zajímavé, jejich vztahy mezi sebou i s jinými postvami byly buď stereotypní, nebo prázdné. Film taky není vůbec vtipný, podle mně by nerozesmál ani mimino. Několika momentům jsem se smál, ale ne těm, u kterých to tvůrci zamýšleli. Herecké výkony byly slabé, a vlastně se není čemu divit, když je film plný neherců a D-listových seriálových herců. Prezentace byla hrozně nevýrazná, tvůrci se několikrát pokusili o trochu zajímavější  kompozice v záběrech, ale moc se jim v tom nedařilo. Hudba byla děsně otravná a málokdy tónově vhodná. 0/10 ()

William_

1/10. Nutno říci že se asi jedná o dno české kinematografie a příčka 13. nejhoršího filmu je asi zasloužená. Nejprve začnu malým pozitivem a to tím, že malé holčičky mají konečně film své věkové kategorie a tvůrcům se podařilo namastit si kapsy dobře zvolenou cílovkou tohoto filmu. V pár momentech se mi líbilo celkové nasvícení daných scén. Tím pozitiva končí a to ostatní už jsou jen negativa. O nějakých hereckých výkonech snad ani nemá cenu mluvit, jediná Kristal působila nejpřirozeněji, ostatní bylo slabé i na amatérské divadlo. Product placementů bylo ve filmu tři prdele a extrém byly ty sauny, kdy kamera zabírala asi 20 sekund logo té firmy a pod tím holčinu čekající na auto - šílenost. Pokud bych měl někomu doporučit film věnující se influencerům, tak bych spíš sáhnul na novinku ze stejného roku a to zdařilý snímek #annaismissing. Tento film byl něco jako cirkus - podíval jsem se na to, pobavil jsem se nad bizárem, kdy se lidé co nemají herecké vlohy snaží "hrát", a s čistým svědomím jsem si řekl, že se na to už nikdy v životě nepodívám. ()

• Představitelky hlavních rolí se setkaly se svými fanoušky v rámci předpremiér po celé České republice. (ČSFD.cz)
  • První český film, kde tvůrci obsadili do hlavních rolí influencerky. (ČSFD.cz)
  • Na filmu se podílelo 900 komparzistů. (ČSFD.cz)