Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Dokumentární
  • Akční

Recenze (1 985)

plakát

Premiantka (2024) 

4/10. Snímek mě už z trailerů zaujal a získal si mou pozornost. Musím ale souhlasit s tím, že film si toho na paškál vzal až příliš a nedokázal uspokojit/doručit takřka nic, kromě přesvědčivých hereckých výkonů ústřední dvojice. Naopak zlatou malinu (nebo alespoň nominaci) by si zasloužila Dagmara Dominczyk - otřesný neherecký výkon, který mě bude strašit ještě ve snech. Úplná ztráta času to nebyla, ale kvalitní průměr taky ne.

plakát

Karanténa smrti (2022) 

3/10. Podprůměrná šeď jejíž nejzajímavějším aspektem je zasazení do covidové šílené doby, a proto některé dialogy působí s odstupem času vtipně. Jinak se jedná o prachobyčejnou slasherovku s nezapomenutelnýma postavama a generickým dějem. "Nandej si tu roušku..."

plakát

Ted - Loud Night (2024) (epizoda) 

Dívat se na tuto sváteční epizodu v červnu má opravdu své grády. Díl se vůbec nevěnuje Johnovi ani Tedovi, ale vztahu Blaire s její "kamarádkou" a tomu, jak jejich vztahu (ne)fandí hlava rodiny. Pro většinu je delší absence Teda v epizodě asi tím hlavním mínusovým bodem, ale mně se to moc líbilo a oživlá hračka si krade epizodu pro sebe. Jako Vánoční speciál si ho před svátky určitě pustím.

plakát

České zájmy v Evropě: Superdebata lídrů (2024) (pořad) 

Jediný kredit (čti hvězdičku) si zaslouží moderátorka, která v tom neplavala na rozdíl od jiných moderátorek na CNN. Mám na mysli hlavně P. Wolfovou.

plakát

Jmenuju se Earl - Earl učitelem (2005) (epizoda) 

Konečně první díl u kterého nemusím dát plný počet. Je to vesměs v pohodě díl, ale ty předešlé mě bavily o chlup více.

plakát

Doma je tady (2016) 

1/10. Směsice čehosi, co ani neví co je a hlavně nemá tušení, co a jak to divákovi předat. Hodně velký průšvih.

plakát

Amerika (1994) 

Snímek, který je tak těžké jakkoliv číselně ohodnotit. Má to své kouzlo, které ani za mák nesedne všem, ale zavrhovat toto dílo by bylo taky zlé. Každý si na to udělá názor sám. Já jsem se přistihl, že ho v tomto případě asi nemám.

plakát

Jmenuju se Earl - Předstíral jsem vlastní smrt (2005) (epizoda) 

V životě prostě potkáme lidi, kteří nás sice přitahují svým vzhledem, ale jejich vnitřní povaha nám vůbec nesedne. No a přesně to se stalo v minulosti i Earlovi.

plakát

Jmenuju se Earl - Randy boduje (2005) (epizoda) 

Většina epizody si plyne svým tempem, aby Vás na konci zasáhla dobrosrdečností celého tohoto počinu. Bravo!