Po pěti letech od neuzavřených vražd mladých žen se pachatel přihlásí o pozornost dalším zločinem. Dítě s Fáberovou se pustí do případu, který je zavede hluboko do minulosti na letní tábor. (Česká televize)

fafejt001

Letní  tábor  na  podzim - vtip .  Vy  jste  vyjednavač ??  --skoro  jsem  se  posral ,  další  vtip . Podezřelý    nese  zasilku  k  policistovi  a  on  ani  neřekne  - položte  tu  zásilku  na  zem , další  vtip?  A  bylo  toho  více . Ale  trik  s  kartama ,  je  dobrý  na  balení  holek .  Musím  se  naučit . A  rovněž  Dítě  s  dítětem  na  táboře  - také  dobrý  vtip . Shrnuto  **a půl . ()

brasek

Po najhoršej časti opäť tá priemerne lepšia a Marika opäť v plavkách. V podstate sa teším na každú novú časť takže seriál v 9. epizóde hodnotím ako úspešný. V príbehu mi chýbalo viac napätia a zvraty. ()

Hombre8

Zatím druhý nejslabší díl. Příliš sympatický vrah, veden oprávněnou pomstou, podruhé do krimu, díky jednomu telefonátu za velmi pochybných okolností. Nesympatické brašule k tomu. Fotr mohl ukázat macechu. Třetí díl se skokem do vody. ()

elodieB

Postava Denise je milá a sympatická. Navíc má v tomhle díle logiku. Nicméně je zajímavé, že Fáberová o existenci "nevlastního" bratra nemá ani ponětí, i když je jasné z dílu Falza, že jeho matku zná až tak dobře, že kvůli ní odešla z otcovského domu. Proč, když se někdo už jednou rozhodne dělat seriál, musí to podělat zfušovaným a odflinknutým scénářem? ()