Ovce mezi vlky

• Itálie Come pecore in mezzo ai lupi

Bratr a sestra, kteří se dlouhá léta neviděli, se náhodou účastní stejné loupeže na opačných stranách barikády: ona jako policistka, on jako zločinec. Staré rodinné křivdy znovu vyplují na povrch a sourozenci budou muset učinit několik rozhodnutí, která vážně ohrozí jejich cíle. (HBO Max)

BOURQUE

B-čkový scenár, v ktorom sa sestra a brat sú na opačnej strane cesty (polícia verzus lúpež), s nevýraznými postavami a vedeným príbehu. Film, ktorý vo vašej hlave nezostane tak dlho, ako by ste si to na prvý pohľad mysleli. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

a0001

Príbeh mohol byť síce komplexnejší, ale kde je napísané, že má byť každý film štandardom rovnaký? Každopádne napĺňa hodnoty určite na viac 50%. Drsný, nemilosrdný, akčný. 70% ()

DJ Kritik

Príbeh začína tak nejak tesne pred koncom, aspoň tak mi to pripadá, keď sledujeme hlavné postavy, tak všetky dôležití udalosti už dávno nastali a my sa ich už nikdy nedozvieme. Celkovo film pôsobí veľmi zostrihane a tých 90 minút sa zdá ako dlhšia reklama na nejaký prací prostriedok. ()