Tento vysokooktanový akční thriller vypráví o statečnosti a houževnatosti hlavního hrdiny Vikrama Rathora (Shah Rukh Khan), který se pokouší očistit své jméno poté, co je křivě obviněn a potrestán. Vikram je typický chlápek, který se ocitá ve spleti nepříznivých událostí a bude na něm napravit zlo, které se mu stalo. (Jardismo)

mdf

Jakože indické filmy nemusím už kvůli tomu zpívání, ale tady i to zpívání bylo velkolepé,akce sice přepálená, ale plná nápadů a za scénu s kamiony by se nemusela stydět ani Kobra 11. Stopáž dlouhá, ale pořád bylo na co koukat. Střihač asi dostal dobrý záhul a některé ty zpomalovačky,byly překvapivé.Musíte si odmyslet spoustu věcí, ale tak už to v indických filmech je, takže u mě překvapivá spokojenost. ()

vojacekr

To se nedá popsat. Byla to nadsázka? Satira? Proč se to bralo potom tak vážně? Akční scény OK. Celkově to bylo dost zmatené. Místy na * místy ****. ()

Accuphose

Tak už i Indové vyměkli... tedy nikoliv - co se písniček týče, někde to tak nevadí, tady je to celkem otravný, ale možná je to tím, že jsem koukal na rozšířenou verzi. Snad se dožiju toho, že v Indii budou moci vzniknout i filmy bez písničky. Celý se to zvedne. Takže chlap může bejt drsnej jak chce, ale doma poslouchá ženu a je jemnej. Začátek super, většina akčních scén taky super, dramaturgie slaboučká, některý scény dost nevěrohodný (Arniemu jste uvěřili, že by zvedl chlapa za krk ve výtahu) tady jemně podvyživenej Ind za zenitem zvedne dva chlapy atd. Ale o tom Indie je, všechno je sladší a pálivější, průjem je naléhavější. Naštěstí se nebojí násilí a špíny, jako spousta produkcí, takže v hororech to většinou funguje, "Pari" je lahůdka. Pokud chcete po divákovi emoce, tak tomu musí věřit. Ta akční scéna s autama je vymazlená. A tak si říkám, kolik dát jen za akci? PS: Rusové se moc nepředvedli, ale možná to je tím, že nechtěli zpívat a tančit :-D Nakonec dám za tři no :-) ()

Jantaal

169 minut filmu, který jako celek drží neuvěřitelně pohromadě. Herecké výkony, témata, promyšlený scénář,  akční scény, hudba ve vší pestrosti a kvalitě, zvraty, všechno skvěle zpracované. Nejlepší letošní filmový zážitek ale tvoří především tři věci.  Souznění všech složek, charisma SHK a touha filmu něco sdělit. Není to jen zážitek, je to prožitek od začátku do konce, bez slabé vteřiny, strhující, k zamyšlení, emotivní, dějový, zasahující, zábavný a ve vší lokální tragičnosti zcela pozitivní. Opakované shlédnutí v kině zážitek ještě umocní. Že o ději filmu nebylo možné nic zjistit dopředu je ku prospěchu, stejně tak nic nenapovídající trailery. Nenajde se ani v sekcích "startuje v kině", v multikině ani žádný plakát nebo upoutávka. Že film propluje českými kiny bez povšimnutí, ač je jako celek víc oscarový, než Naatu naatu, je záhada. Nebo úmysl? ()

etanol

Vystřihnutím imbecilních tanečních scén by měl film stopáž 90 minut a stal se slušnou akční podívanou i pro zbylých 6/7 lidstva. ()

paralen500

Krásne farebné, vizuálne a technicky rovnako dobré ako filmy z druhej strany atlantiku. Akcia vynikajúca, príbeh trochu naivný, ale výsledok pohladí dušu a vyvolá emócie. Kebyže tam nie sú tanečné spievanky, tak to bude za plný počet hviezd. ()